Гірудотерапія

Прийом проводить:

Арсентьєва Аліна В’ячеславівна
гінеколог ендокринолог
Спеціалізація:
дорослі
вагітні
люди старшого віку
Освіта:
акушерство та гінекологія
Наукова ступінь:
аспірант Інституту ендокринної патології
Icon doctor
Лікування п'явками - популярний та ефективний напрямок нетрадиційної медицини, який дозволяє позбутися неврологічних, дерматологічних, серцево-судинних, гінекологічних захворювань, нормалізувати обмінні процеси та покращити загальне самопочуття. Гірудотерапевт, встановлюючи п'явки на біологічно активні точки, досягає відмінних результатів навіть у найскладніших клінічних випадках, не вдаючись до використання медикаментів або хірургічного втручання.

Кому потрібна гірудотерапія?

Послуги гірудотерапії актуальні для пацієнтів, які мають наступні захворювання та патологічні стани:

 1. мастопатія;
 2. ендометріоз;
 3. гіпертонічна хвороба;
 4. грижа;
 5. простатит;
 6. артроз;
 7. остеохондроз;
 8. гемороїдальна хвороба;
 9. цироз печінки;
 10. лімфостаз;
 11. ішемічний та геморагічний інсульти;
 12. варикозне розширення вен;
 13. порушення у функціонуванні щитоподібної залози;
 14. тромбофлебіт.

Гірудотерапія в Харкові, за відгуками пацієнтів, чинить комплексний позитивний вплив на весь організм, активізує імунну систему, дає яскраво-виражений омолоджуючий ефект, стабілізує гормональний фон. Пацієнти відзначають покращення загального самопочуття після сеансів, а також позитивну динаміку при кардіологічних, гінекологічних, судинних та урологічних захворюваннях.

Як відбувається лікування п’явками – відео

У цьому відео йдеться про показання та ефект від проведення комплексної гірудотерапії. Завдяки лікуванню п’явками можна покращити загальний стан здоров’я, вилікувати багато гінекологічних, серцево-судинних, шкірних, неврологічних проблем, а також усунути порушення обміну речовин. Для досягнення максимального ефекту кваліфіковані фахівці встановлюють п’явки на біологічно активні точки.

Гирудотерапия в Харькове: Как и Зачем проходить лечение пиявкамиГирудотерапия в Харькове: Как и Зачем проходить лечение пиявками

Від чого залежить ціна гірудотерапії

Вартість гірудотерапії обумовлена тим, що медичні п’явки спеціально вирощуються на біологічних фермах. Вони можуть бути використані лише один раз. Ціна процедури залежить від кількості п’явок, які потрібно поставити.

У середньому за сеанс використовують 3-6 особин. Використання одноразових медичних п’явок гарантує безпеку та ефективність лікування.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Пацієнт приходить до клініки, і лікар діагностує стан його здоров'я, наявність показань та протипоказань до лікування п'явками. У разі потреби призначається курс процедур.
Preparation
Підготовка
Лікар оглядає проблемну зону та розповідає пацієнтові про особливості процедури.
Therapy
Проведення лікування
Лікування у лікаря-гірудотерапевта проходить так: п'явки встановлюються на біологічно активні точки, прокушують шкіру та виділяють корисні ферменти, відсмоктують частину крові.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
Лікар видаляє та утилізує п'явки. Невеликі рани продовжують кровоточити, але швидко затягуються.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Чи можна лікувати міому гірудотерапією?
Гірудотерапія ефективна під час лікування такого діагнозу. Традиційна медицина пропонує хірургічне видалення доброякісної пухлини. Але причина захворювання прихована у порушенні гормонального фону та обміну речовин. Терапія п'явками допомагає нормалізувати всі процеси в організмі, досягти розрідження крові та збільшити відтік рідини.
Скільки п'явок ставиться під час лікування хронічного простатиту гірудотерапією?
Залежно від стану пацієнта лікар приймає рішення ставити до трьох, до п'яти або до семи особин на проблемну зону. При цьому відбувається вплив на організм на різних рівнях: механічному, рефлекторному та біологічному. При хронічному захворюванні необхідно регулярно проходити профілактичні курси, щоб не допустити погіршення стану.
Чим саме корисна гірудотерапія? Який сенс процедури?
П'явок іноді називають «живим шприцем». У їхній слині міститься величезна кількість активних речовин, які потрапляють в організм людини після укусу. Вони допомагають розріджувати кров, покращують обмін речовин, очищають судини від тромбів. П'явка механічно видаляє незначну кількість крові, і організм запускає процес її відновлення.
Чи є протипоказання до лікування п'явками, чи може бути шкода?
Незважаючи на те, що гірудотерапія – метод нетрадиційної медицини, він має чіткі показання та протипоказання. Лікування п'явками може завдати шкоди, якщо пацієнт страждає захворюваннями крові (гемофілія, гострий тромбоз, лейкоз, лейкемія, анемія), онкологічними хворобами або алергією на гірудин та інші речовини, які містяться в слині п'явки.
Після гірудотерапії в домашніх умовах запалився шийний лімфовузол, що робити?
У такому разі краще проконсультуватися з гірудотерапевтом і не вживати заходів самостійно. Під час проведення процедур у клініці використовуються лише одноразові медичні п'явки, на них є сертифікат. Лікар проводить маніпуляції, дотримуючись усіх вимог до стерильності та встановлює особин на певні точки. Самолікування може призвести до проблем.
Кровотеча після гірудотерапії це нормально? Як її зупинити?
Кровотеча після гірудотерапії – це абсолютно нормально. Її не треба зупиняти. У слині п'явки міститься речовина, яка перешкоджає згортанню крові. Таким чином організм очищається та запускає процес відновлення. Через якийсь час кровотеча припиниться, ранка швидко затягнеться і від неї не залишиться сліду.
Чим медичні п'явки відрізняються від звичайних?
Медичні п'явки вирощуються на спеціальних біологічних фермах. Вони використовуються один раз, а потім утилізуються. Кожна особина має власний сертифікат. Така п'явка повністю стерильна та безпечна, на відміну від звичайної п'явки. П'явка, що живе у водоймі, може бути токсичною. При укусі вона впорскує ці речовини в організм людини і отруює його.
Що таке комплексна гірудотерапія?
Це вплив на організм людини з урахуванням багатьох факторів: діагноз, загальний стан здоров'я, фізіологічні особливості. Комплексна гірудотерапія – це сучасний підхід до лікування багатьох захворювань та високий рівень безпеки для пацієнта. Лікар повинен мати знання з рефлексотерапії для того, щоб проводити терапію з максимальною ефективністю.
Як зняти свербіж після гірудотерапії?
Свербіж після гірудотерапії - нормальне явище. Воно свідчить про те, що шкіра в місці прокусу гоїться і відновлюється. Щоб зменшити неприємні відчуття, можна змастити ділянку навколо нашатирним спиртом, зеленкою або марганцівкою. Перші 5 днів не рекомендується приймати гарячу ванну, лише прохолодний душ. Свербіж зникає через 1-2 дні.

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up