Голкотерапія

Прийом проводить:

Арсентьєва Аліна В’ячеславівна
гінеколог ендокринолог
Спеціалізація:
дорослі
вагітні
люди старшого віку
Освіта:
акушерство та гінекологія
Наукова ступінь:
аспірант Інституту ендокринної патології
Icon doctor
Процедура акупунктури здійснюється спеціальними голками, які дозволяють керувати енергетичними потоками. Голкорефлексотерапія може включати різну кількість процедур залежно від стану хворого. В цілому вартість курсу залежить від індивідуальних особливостей організму пацієнта і буде відома тільки після консультації у лікаря.

Що таке голкотерапія і для чого вона потрібна?

Після курсової голкотерапії багато пацієнтів відзначають значне поліпшення фізичного і психічного стану. Згідно з відгуками, дана процедура допомогла позбавитися м’язового болю різного походження, значно покращити стан при запальних захворюваннях суглобів (артроз, артрит, остеохондроз, бурсит та ін.), а також усунути порушення роботи ендокринної системи.

У відео ми бачимо, як лікар-голкотерапевт безмедикаментозно впливає на основні органи та системи людського організму. Ця процедура корисна для людей, які страждають на психо-емоційні розлади і порушення в роботі базових систем організму. Тривалість сеансу акупунктури становить 15-30 хв. Процедура не травмує тканини та при правильному проведенні не викликає дискомфорту.

Акупунктура в Харькове: Как и Зачем нужна ИглотерапияАкупунктура в Харькове: Как и Зачем нужна Иглотерапия

Кому потрібна голкотерапія?

Процедура акупунктури широко використовується в спорті, для лікування різноманітних хвороб і залежностей. Зафіксовано випадки, коли людям за допомогою цієї техніки вдавалося подолати алкогольну залежність, а також позбутися звички тютюнопаління.

Хочете покращити здоров’я, але лікарі в поліклініці та синтетичні таблетки викликають сумнів та неприйняття? Пропонуємо спробувати лікування методом голкотерапії в комфортному сучасному центрі акупунктури в Харкові. Метод:

 1. Безболісний.
 2. Результативний.
 3. Без побічних ефектів.

Голковколювання практикується на сході понад три тисячі років. І з роками процедура не втрачає своєї популярності завдяки практично 100% позитивним результатам. Ефект від акупунктури визнано такими авторитетними організаціями, як ВООЗ та Національний інститут охорони здоров’я США. Унікальну методику внесено до списку нематеріальної культурної спадщини людства. Акупунктура в Харкові проходить за стародавньою китайською методикою з використанням сучасних матеріалів.

Які хвороби лікує уколювання голками

Під час сеансів акупунктури в Харкові ми лікуємо:

 1. Гострі та хронічні процеси.
 2. Порушення роботи внутрішніх органів.
 3. Стресові стани.
 4. Хвороби шкіри.
 5. Залежності.
 6. Нервові розлади.

Методика допомагає активізувати лікувальні сили організму та вирівняти рух енергії ци. Вплив на точки запускає цілу низку процесів, необхідних для одужання:

 1. Допомагає вивести токсини, які отруюють клітини.
 2. Активізує кровообіг.
 3. Стимулює процеси регенерації.
 4. Запускає роботу імунітету.
 5. Знижує синтез гістаміну, який провокує запалення та біль.

Усе це благотворно позначається як на хворому органі, так і на всьому організмі. Метод відновлюї роботу окремої системи, гармонізуючи її з рештою структур. Такий результат неможливий під час прийому медикаментів.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Спеціаліст клініки проводить діагностику та оцінку загального самопочуття хворого, включаючи стан шкірних покривів, характер дихання, пульс.
Preparation
Підготовка
Полягає у виявленні методом пальпації та масажу біологічно активних точок, які допоможуть визначити уражений хворобою орган. Після цього підбирається відповідна схема голкотерапії.
Therapy
Проведення лікування
Під час сеансу лікар спеціальними тонкими голками впливає на певні точки на тілі. Зазвичай встановлюють 10-20 голок на час від 20 до 40 хвилин. Рекомендований курс складає 10-12 щоденних процедур.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
Після проведення голкорефлексотерапії бажано обмежити емоційні та фізичні навантаження, а також відмовитися від шкідливих звичок та дотримуватися правил здорового харчування.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Чи є дослідження, які підтверджують ефективність китайської медицини?
Результати досліджень, опубліковані у журналі «Доказова база та альтернативна медицина», доводять позитивний вплив голкотерапії на процес нормалізації енергетичних потоків в організмі. Доцент університету Мічігану Річард Харріс довів, що ефект акупунктури пов'язаний з синтезом ендорфінів, які сприяють усуненню болю і лікуванню багатьох захворювань.
Чи допоможе акупунктура при онкології (міомі)?
Ця процедура використовується як інтегративне лікування раку у поєднанні з традиційними методами (хірургічне втручання, хіміотерапія та ін.). За даними Національного інституту раку, є незаперечні докази того, що акупунктура значно полегшує симптоми – нудоту та блювання, спричинені хіміотерапією, а також зменшує больовий синдром.
Як саме працює акупунктура?
Голкорефлексотерапія дозволяє пригнітити прозапальні клітини та активувати протизапальні, зменшуючи при цьому больові відчуття та набряк. У 2010 році було доведено, що шляхом незначного пошкодження тканин голками можна сприяти вивільненню аденозину, що призводить до придушення локального болю.
Чи може бути шкода, ускладнення від голкотерапії?
Виникнення ускладнень від акупунктури та погіршення стану хворого можливе у разі ігнорування базових протипоказань до процедури. До них можна віднести вагітність, гострі інфекційні захворювання, масштабні ушкодження шкіри, високу температуру.
Акупунктура це боляче? Що я відчуватиму під час процедури?
Для процедури використовуються тонкі голки з високоякісного матеріалу. Кількість голок під час сеансу, а також їх довжина і глибина введення залежить від поставленого діагнозу. В цілому акупунктура безболісна. Іноді може виникати почуття свербіння, оніміння або легкого поколювання.
Після акупунктури в іншій клініці з'явилося загострення, стало гірше. Як бути?
У такому разі необхідно припинити виконання процедур та якнайшвидше звернутися за допомогою до кваліфікованого лікаря до харківського Центру остеопатії.
Коли настає ефект від акупунктури?
Як правило, це відбувається після проходження курсу. У деяких випадках пацієнт може відчувати покращення вже з перших процедур. Все залежить від ступеня тяжкості хвороби та загального стану хворого.
Чи може після терапії з'явитись набряк, гематома?
Подібні реакції можуть виникнути у разі, коли процедуру здійснює некваліфікований спеціаліст. Також подібна реакція можлива при порушенні стерильності використовуваних інструментів.

Ціни на голкотерапію (акупунктуру)

Назва послуги Тривалість Вартість
Лікувальний прийом голкотерапії (акупунктури) 60 хвилин 600 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up