Лікувальний масаж

Прийом проводить:

Ткаченко Олександр Миколайович
травматолог-ортопед
Спеціалізація:
діти
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
дитяча хірургія
Наукова ступінь:
Icon doctor
Лікувальний масаж комплексно впливає на людський організм, стимулюючи обмінні процеси, та покращує еластичність м'язових волокон. Процедура прискорює відновлення після фізичних навантажень та підвищує працездатність м'язів. Вона підходить практично кожному. Записатися на іспанський масаж можуть представники трудових професій, спортсмени і навіть мами, які годують груддю.

Лікувальний масаж дозволяє усунути спазми м’язів, хворобливі відчуття, скоригувати фігуру, позбутися цілого ряду захворювань. Процедура має яскраво-виражені профілактичні та терапевтичні властивості, благотворно позначаючись на стані всього організму.

Кому підійде лікувальний масаж?

Послуги масажиста в Харкові можуть бути рекомендовані пацієнтам з:

 • м’язовими болями та напругою;
 • спазмами;
 • зморшками;
 • проявами застійного характеру;
 • безсонням;
 • головним болем;
 • порушенням концентрації уваги;
 • недавно перенесеними травматичними ушкодженнями;
 • захворюваннями опорно-рухового апарату.

Масаж у Харкові нормалізує обмінні процеси, зміцнює імунітет, підвищує м’язову еластичність, збільшує загальну працездатність. Методика чинить потужну профілактичну дію, очищуючи організм від токсичних речовин та підвищуючи опірність до різних хвороботворних збудників.

Процедура буде особливо корисна спортсменам, людям похилого віку, особам, які займаються важкою фізичною працею. Благотворно позначається масаж і на психоемоційному стані, допомагаючи позбутися проявів стресу, перевтоми.

Які види масажу ми пропонуємо

Клієнтам пропонуються різні види професійного масажу:

 • загальний масаж тіла;
 • масаж спини;
 • масаж обличчя та зони декольте;
 • масаж шийно-комірцевої зони;
 • класичний масаж;
 • спортивний масаж.

Фахівець проводить консультацію, підбирає найефективніші та найбезпечніші техніки, методи впливу.

Процедура проходить максимально комфортно для клієнта та практично безболісно. Тривалість сеансу та їх кількість визначаються в індивідуальному порядку. Після масажу організму потрібне відновлення. Тому рекомендується збалансовано харчуватися, дотримуватись питного режиму та уникати надмірних фізичних навантажень.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Щоб сеанс пройшов з користю для здоров'я, важливо записатися на консультацію до масажиста. Так майстер зможе вивчити скарги пацієнта та виявити можливі протипоказання.
Preparation
Підготовка
Перед наданням послуги масажист оцінює стан пацієнта. Майстер підбирає дієві прийоми та техніки впливу, щоб досягти від процедури найбільшого ефекту.
Therapy
Проведення лікування
Масаж відбувається у максимально комфортних для клієнта умовах. Щоб досягти бажаних результатів, під час процедури тіло пацієнта має бути повністю розслабленим.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
Після сеансу масажу організму потрібен час на відновлення. У цей період рекомендується пити багато води, правильно харчуватися та відмовитися від інтенсивних тренувань.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Як визначити хорошого масажиста?
Про кваліфікацію масажиста можна робити висновки вже після першого сеансу. Досвідчений фахівець охайний, уважний до пацієнта, не балакучий. Майстер добре відчуває тіло пацієнта. Він ретельно опрацьовує всі м'язи та проблемні зони. Професіонал однаково добре володіє обома руками та контролює ступінь впливу. Синяків після його сеансу не буде!
Чим відрізняється масажист від мануального терапевта та медсестри з масажу?
Харків'яни схильні плутати масажистів із мануальниками, не бачачи відмінностей між цими професіями. Насправді різниця величезна. Мануальний терапевт – лікар із медосвітою. Він проводить діагностику та призначає пацієнту курс лікування. Масажист працює у зв'язці з лікарем і слідує його вказівкам. Розрізняються також використовувані прийоми та сфера впливу. Масажист може працювати тільки з м'язовою тканиною, мануальник опрацьовує суглоби, хребет.
Який масажист краще – чоловік чи жінка?
Професійність масажиста не залежить від його статі. Тому вибирати фахівця краще, виходячи з його кваліфікації, досвіду та власного психологічного комфорту.
Чому масажист важко дихає під час масажу і може сильно потіти?
Масаж можна порівняти з важкою фізичною працею або заняттями у фітнес-клубі. Щоб добре пропрацювати м'язові тканини пацієнта, майстер докладає чималих фізичних зусиль. Як результат, у масажиста посилюється потовиділення та частішає дихання.
Чи можна робити загальний масаж під час вагітності?
На ранніх термінах вагітності масаж небажаний. Записуватися на сеанси можна після першого триместру, коли плацента остаточно сформована. Вплив має бути максимально делікатним, тому краще вдаватися до ручних технік (наприклад, лікувального масажу). Різних гарячих бамбукових паличок, вібромасажерів та електроміостимуляторів краще уникати.
Скільки триває лікувальний масаж тіла?
Тривалість сеансу масажу залежить від різних факторів. Насамперед це залежить від мети процедури, використовуваних технік та стану пацієнта. Найчастіше сеанс лікувального масажу триває від 30 до 90 хвилин.
Як часто можна робити лікувальний масаж?
Лікувальний масаж тіла рекомендують робити раз на півроку курсами по 10-15 сеансів та 1 раз на місяць профілактичний. Зазвичай такі процедури проводять через день. Для більшої ефективності пацієнтам після 35 років можуть призначити додатковий курс масажу. У перервах рекомендується робити підтримуючі процедури.

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up