Лікування гіпоксії головного мозку

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Гіпоксія головного мозку у новонароджених може бути наслідком пологових травм або виникати ще у внутрішньоутробному періоді. Однак вона негативно впливає на здоров'я немовляти і може спричинити затримку психомоторного розвитку.

На думку фахівців, із гіпоксією народжується близько 80% дітей. Її наслідком може стати гіперзбудливість, порушення тонусу, безпричинний плач та занепокоєння, дратівливість. У міру дорослішання виникають проблеми з опорно-руховим апаратом, системою травлення, інтелектуальним розвитком. І попередити їх може лише своєчасне виявлення та усунення гіпоксії головного мозку у новонароджених.

Як остеопатія лікує гіпоксію мозку

Багато проявів такого стану вдається виявити лише через кілька років. Однак навіть у період новонародженості мама може помітити такі симптоми, як постійний плач, підвищений тонус м’язів, занепокоєння немовляти. І вони мають стати приводом для звернення до лікаря.

Остеопатія – м’який, але ефективний метод позбавлення від гіпоксії та попередження її наслідків. При огляді малюка лікар приділяє увагу не лише мозку, а й усьому тілу, розглядаючи його як цілісну систему, у якій все взаємопов’язано.

На прийомі остеопат вивчає тіло новонародженого. Використовуючи свої надчутливі руки, він прослуховує всі шари тканин, звертає увагу на їхню щільність, температуру, відтік рідини. У такий спосіб він шукає причину, через яку спостерігається кисневе голодування головного мозку. Найчастіше вона пов’язана з порушенням венозного відтоку та кровообігу в центральній нервовій системі на тлі пологових травм.

Використовуючи остеопатичні техніки лікарю вдається:

 1. відновити повноцінний кровообіг у судинах головного мозку;
 2. підсилити доступ кисню до тканин;
 3. забезпечити безперешкодну циркуляцію рідини;
 4. відновити анатомічне положення хребців, кісток черепа, що також може бути причиною гіпоксії.

Це м’які та безболісні техніки, які дозволяють позбутися гіпоксії без ліків. Процедура проходить з комфортом для малюка.

Для повного відновлення здоров’я новонародженого потрібно пройти курс лікування остеопатією. Кількість сеансів визначається індивідуально залежно від вираженості кисневого голодування та змін. Але вже після перших процедур ви помітите покращення стану дитини.

Остеопатія – ніжний та ефективний спосіб відновлення здоров’я вашого малюка!

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування гіпоксії головного мозку у дітей

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом немовлят (огляд дитини, консультація батьків) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up