Масаж шиї (шийно-комірцевої зони)

Прийом проводить:

Ткаченко Олександр Миколайович
травматолог-ортопед
Спеціалізація:
діти
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
дитяча хірургія
Наукова ступінь:
Icon doctor
Стрімкий розвиток комп'ютеризації в технічному плані суттєво полегшив нам життя, але водночас завдав серйозного удару по здоров'ю. Тривале перебування за робочим столом в одній позі викликає скутість та біль у шиї. Причому проблема торкається не лише літніх, а й молодих людей.

Причини виникнення болю в шиї (шийно-комірцевій зоні)

Шийний відділ хребта найбільш рухливий. Тільки уявіть, за день ми робимо понад 1000 поворотів голови. Такий інтенсивний рух і призводить до патологічних змін у тканинах.

Біль у шиї провокують такі фактори:

  • м’язова перенапруга;
  • переохолодження;
  • травми.

Через спазм м’язів відбувається зміщення хребців, внаслідок чого защемляються нервові волокна та кровоносні судини. Як результат, з’являється біль, утруднюється надходження крові до головного мозку.

Захворювання, здатні викликати біль у шиї:

  • травми хребта;
  • грижі, протрузії;
  • поліміалгія;
  • інфекційні процеси;
  • аутоімунні захворювання.

Коли варто звертатися до остеопата?

Не чекайте, що проблема зникне сама. Навіть притимчасовому зменшенні дискомфорту не відкладайте візит до фахівця. Відсутність своєчасного лікування може призвести до ускладнень:

  • вегетосудинні порушення;
  • проблеми зі слухом, зором;
  • приступи запаморочення;
  • порушення мозкового кровообігу;
  • інтенсивний головний біль;
  • плечолопатковий періартрит;
  • проблеми з координацією.

При болях шийно-комірцевої зони зверніться до остеопата. Використовуючи спеціальні прийоми та техніки він знайде причину збою, усуне механізм появи дискомфорту та супутні симптоми. Також лікар розповість, як уникнути появи болю в шиї надалі та зберегти ваше здоров’я.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Щоб сеанс пройшов з користю здоров'ю, важливо записатися на консультацію до масажисту. Так майстер зможе вивчити скарги пацієнта та виявити можливі протипоказання.
Preparation
Підготовка
Перед наданням послуги масажист оцінює стан пацієнта. Майстер підбирає дієві прийоми та техніки впливу, щоб добитися від процедури найбільшого ефекту.
Therapy
Проведення лікування
Масаж відбувається у максимально комфортних для клієнта умовах. Щоб досягти бажаних результатів, під час процедури тіло пацієнта має бути повністю розслабленим.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
Після сеансу масажу організму потрібен час відновлення. У цей період рекомендується пити багато води, правильно харчуватися та відмовитися від інтенсивних тренувань.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Як визначити хорошого масажиста?
Про кваліфікацію масажиста можна судити вже після першого сеансу. Досвідчений фахівець охайний, уважний до пацієнта, не балакучий. Майстер добре відчуває тіло пацієнта. Він ретельно опрацьовує всі м'язи та проблемні зони. Професіонал однаково добре володіє обома руками та контролює ступінь впливу. Синців після його сеансу не буде!
Чим відрізняється масажист від мануального терапевта та медсестри з масажу?
Харків'яни схильні плутати масажистів із мануальниками, не бачити відмінностей між цими професіями. Насправді різниця величезна. Мануальний терапевт – лікар із медосвітою. Він проводить діагностику та призначає пацієнту курс лікування. Масажист працює у зв'язці з лікарем і слідує його вказівкам. Розрізняються також використовувані прийоми та сфера впливу. Масажист може працювати тільки з м'язовою тканиною, мануальник опрацьовує суглоби, хребет.
Який масажист краще – чоловік чи жінка?
Професійність масажиста не залежить від його статі. Тому вибирати фахівця краще, виходячи з його кваліфікації, досвіду та власного психологічного комфорту.
Чому масажист важко дихає під час масажу і може сильно потіти?
Масаж можна порівняти з важкою фізичною працею чи заняттями у фітнес-клубі. Щоб добре опрацювати м'язові тканини пацієнта, майстер докладає чималих фізичних зусиль. Як результат, у масажиста посилюється потовиділення та частішає дихання.
Чи можна робити загальний та антицелюлітний масаж при вагітності?
На ранніх термінах вагітності масаж небажаний. Записуватися на сеанси можна після першого триместру, коли плацента остаточно сформована. Вплив має бути максимально делікатним, тому краще вдаватися до ручних технік (наприклад, хіромасажу). Різних гарячих бамбукових паличок, вібромасажерів та електроміостимуляторів краще уникати.
Який антицелюлітний масаж найефективніший?
Існує багато способів позбутися «апельсинової скоринки». Одним із найбільш дієвих є ручний лімфодренажний масаж. Однак його ефективність багато в чому залежить від професіоналізму майстра. Хорошою альтернативою є хіромасаж та апаратний вакуумний масаж.
Скільки триває хіромасаж тіла?
Тривалість сеансу масажу залежить від різних факторів. Насамперед від призначення процедури, використовуваних технік та стану пацієнта. Найчастіше сеанс хіромасажу триває від 30 до 90 хвилин.
Як часто можна робити хіромасаж тіла?
Хіромасаж тіла рекомендують робити раз на півроку курсами по 10-15 сеансів та 1 раз на місяць профілактичний. Зазвичай такі процедури проводять через день. Для більшої ефективності пацієнтам після 35 років можуть призначити додатковий курс масажу. У перервах рекомендується робити підтримуючі процедури.
Чи можна робити антицелюлітний масаж під час годування груддю?
Після пологів багато жінок зіштовхуються з целюлітом. Часто його виникнення викликане гормональними перебудовами організму. Боротися з цією проблемою можна за допомогою масажу. Процедура повинна бути максимально комфортною для мами, що годує (тільки м'які рухи). Застосування апаратних методик та посилений масаж живота протипоказані.

Ціни на масаж шиї у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Масаж лікувальний шийно-комірцевої зони 20 хвилин 400 грн
Масаж лікувальний (загальний масаж тіла) 60 хвилин 800 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

    ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

    КОНТАКТИ НАШОГО
    Центру

    Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
    Ми знаходимося:
    м. Харків, вул. Бакуліна 33
    Ресепшен
    Icon arrow up