Чому варто звернутися до остеопата?

почему стоит обратиться к остеопатии
 1. Що таке остеопатія
 2. Як працює остеопатія
 3. Мета остеопатії

Доброго дня, шановні друзі! Хочу Вам розповісти, що таке остеопатія і чому варто звертатися до остеопата незалежно від того, яку терапію для себе Ви обрали.

Що таке остеопатія

Остеопатія – це поєднання лікувальних та діагностичних методик, які використовуються для встановлення причинно-наслідкових зв’язків, які відбулися саме у Вашому організмі. Відновлення організму виконується за допомогою чутливих рук, очей та чуйного слуху лікаря.

Очима остеопат визначає біомеханіку кожного суглоба, верхніх і нижніх кінцівок. Слухом слухає рух кожного внутрішнього органу і рух рідин центральної нервової системи. Руками відчуває та виконує остеопатичні техніки для відновлення організму. Знання анатомії, фізіології, біомеханіки та 3500 технік в арсеналі, якими володіє остеопат.

Як працює остеопатія

Остеопатія, як наука, бачить організм людини як тривимірну єдину систему, яка складається з м’язово-скелетної, нейровегетативної та нейропсихічної систем, котрі здатні пристосовуватися до будь-яких умов, але якщо організм вже не може компенсувати, він кричить SOS – а це біль.

Концепція остеопатії полягає в тому, що більшість хвороб викликані травмами з моменту народження та сколіозом (98%) населення. Ось чому варто звертатися до остеопатів.

Головна перевага остеопатії – це м’який вплив на організм, після процедури відбувається самокорекція.

У здоровому стані всі наші органи та тканини мають певну та властиву їм щільність, рухливість, температуру. За допомогою свого головного інструменту – рук – остеопат прощупує та виявляє будь-які зміни та порушення у Вашому організмі. Метод остеопатії можна поєднувати разом із іншими способами лікування.

Мета остеопатії

Мета лікування в остеопатії – мобілізація та відновлення рівноваги в організмі пацієнта, а вибір методів завжди стоїть за Вами. Адже це Ваша якість життя.

З любов’ю та Повагою до Вас Наш «Центр остеопатії Арсентьєвої В. М.»

Автор статті:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії

СХОЖІ СТАТТІ

Відмінності протрузії та грижі міжхребцевого диска Ефективне лікування гриж та протрузій міжхребцевих дисків Протрузія та грижа міжхребцевого диска найчастіше є …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
136

Новий спосіб остеопатичної косметології «КосмОдар» Особливості остеопатичного омолодження Скільки процедур необхідно для досягнення результату? Ефективність «КосмОдАр» «КосмОдАр» – унікальна остеопатична …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
74

Що таке остеопатія Як працює остеопатія Мета остеопатії Доброго дня, шановні друзі! Хочу Вам розповісти, що таке остеопатія і чому …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
218

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up