Остеопатія від 1 до 3 років

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Ваша дитина дуже примхлива і плаксива, погано спить? Можливо, у неї є скарги на болі в ніжках або присутні проблеми з розвитком мови, але лікарі розводять руками і кажуть, що малюк здоровий? У такій ситуації слід звернутись до остеопата. Він огляне дитину, знайде причини проблеми та підбере оптимальний метод лікування.

Причини патології у дитини

Причиною є напруга у черепі або хребті дитини, яка може бути результатом пологової травми. Тиск легко зняти за кілька сеансів лікування. Як результат:

  1. зникнуть незрозумілі головні болі;
  2. поліпшиться постава;
  3. зникне зміщення щелепи тощо.

Важливо! Остеопатія не лікує єдиний, часто очевидний симптом, а шукає походження проблеми. Ця методика є щадною альтернативою традиційній медицині, що дозволяє безболісно та акуратно ліквідувати джерело неприємних відчуттів.

Показання для звернення до остеопата

До 3 років мамі слід уважно спостерігати за поведінкою дитини. Якщо вона часто плаче та вередує, не може надовго зосередитися на одному занятті, відмовляється від активних ігор, це має насторожити батьків та стати приводом для відвідування остеопата. Чим раніше розпочнеться лікування, тим успішнішим воно буде.

Ознаки того, що дитину варто показати остеопату:

  1. частий плач;
  2. відсутність уваги;
  3. часті отити;
  4. заїкання, затримка мови;
  5. неправильне передлежання плода;
  6. відсутність посидючості;
  7. ЛОР-захворювання;
  8. халюс вальгус;
  9. примхливість та запальність;
  10. якщо дитина часто б’є себе по голові, лобі, вусі;
  11. млявість, швидка втома;
  12. сколіоз;
  13. скарги на біль у ніжках;
  14. нервові тіки;
  15. гідроцефалія;
  16. гіпоксія головного мозку.

Остеопат бачить зв’язок між зміщеними кістками та виникненням болю. Це наслідок тиску на нервові закінчення. У дітей ці болісні відчуття можуть бути причиною:

  1. блювання;
  2. плачу або занепокоєння;
  3. мігрені;
  4. хронічного болю у спині;
  5. затискання нерва;
  6. сколіозу (викривлення хребта);
  7. спінальної та черепної асиметрії;
  8. дисплазії кульшового суглоба (окостеніння в неправильному положенні).

Остеопат оглядає маленьких пацієнтів і знаходить напруженість у тілі, яка призвела до виникнення скарг. Завдяки спеціальним методам  знімається спазм у сухожиллях та м’язах.

Маючи високу чутливість до тканинного руху, остеопат покращує кровообіг і відтік ліквору (спинномозкова рідина), прибирає зажими. Тому робота всіх внутрішніх органів самокоректується та відновлюється, адже організм – це величезна система, всі елементи в ній взаємопов’язані та впливають один на одного.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на послуги дитячого остеопата у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря-остеопата для дітей віком до 3 років 60 хвилин 1700 грн
Сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

    ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

    КОНТАКТИ НАШОГО
    Центру

    Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
    Ми знаходимося:
    м. Харків, вул. Бакуліна 33
    Ресепшен
    Icon arrow up