Лікування болю в ногах

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Помітили, що наприкінці робочого дня з'являється біль у ногах, набряки, почуття тяжкості? Такі симптоми можуть вказувати на патологію суглобів або бути одним із проявів багатьох захворювань внутрішніх органів.

Поява дискомфорту в ногах, хрускоту при рухах, припухлості – привід негайно звернутися до лікаря, щоб розібратися в проблемі та підібрати лікування.

8 причин виникнення болю в ногах

З точки зору остеопатії лише 10% випадків пов’язані зі структурними змінами у суглобах – артрози, артрити, подагра. У решти пацієнтів біль у ногах – симптом захворювань внутрішніх органів:

 1. патології нижнього відділу хребта – сколіоз, остеохондроз, міжхребцева грижа;
 2. інфекційні хвороби;
 3. ендокринні патології;
 4. метаболічні розлади;
 5. хвороби нервової системи;
 6. порушення функцій органів ШКТ;
 7. судинні патології, порушення кровообігу;
 8. онкологічні утворення.

Навіть банальне перенапруження м’язів проявляється інтенсивним болем у ногах. Усунути його вдається лише за 2-3 сеанси у остеопата.

Локалізація болю в ногах

Список причин появи болю в ногах великий. Але тільки при виявленні та усуненні пускового фактора вдається позбавитися симптому.

Як остеопатія лікує болі в ногах

При зверненні з такою проблемою до остеопата він проводить тонку діагностику всього організму, використовуючи високу чутливість своїх рук. Таким чином вдається знайти блоки, зажими, зниження тонусу та інші порушення, здатні викликати біль у ногах.

У 90% випадків причина болю в коліні знаходиться поза суглобом і лише у 10% дискомфорт пов’язаний із пошкодженням анатомічної області.

Лікар впливає на органи та тканини м’яко і точно, при цьому безболісно для пацієнта, щоб досягти наступного:

 • розслаблення м’язів і фасцій, відновлення їх тонусу;
 • усунення функціональних блоків у суглобах;
 • стимуляція токулімфи та кровообігу;
 • поліпшення живлення тканин;
 • відновлення іннервації.

За допомогою методів остеопатії вдається не лише позбутися болю в ногах, а й зміцнити організм. Вже після першого сеансу ви відчуєте себе по-новому – спазми та затиски зміняться на легкість та приплив енергії.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Він спрямований на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування болю в ногах

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up