Лікування грижі в попереку

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Поперекова грижа - серйозне захворювання, яке викликає інтенсивний біль у спині та ногах. Також воно супроводжується порушенням функцій хребта та при відсутності лікування може стати причиною розвитку різних захворювань внутрішніх органів. Запущена форма поперекової грижі може призвести навіть до паралічу. Тому з появою найменших симптомів слід одразу звернутися до лікаря.

Причини виникнення поперекової грижі

Грижа поперекового сегмента хребта розвивається поступово при систематичному впливі несприятливих чинників. Серед них:

 1. травми хребта;
 2. викривлення постави;
 3. неадекватні фізичні навантаження;
 4. патології обміну речовин;
 5. ослаблення м’язового корсету спини;
 6. інфекційні захворювання;
 7. спадкова схильність;
 8. вікові зміни в організмі.

Ризик розвитку грижі в попереку також збільшується у разі нестачі активності, при тривалому знаходженні в незручній позі, через що послаблюється м’язовий корсет, порушується постава.

Як остеопатія вилікує грижу

На відміну від класичної медицини, остеопат розглядає грижу не як самостійну патологію, а як наслідок певних порушень в організмі. Його дії спрямовані саме на виявлення та усунення пускового механізму, що призвів до змін. Це можуть бути:

 • порушення іннервації та кровообігу в області міжхребцевого диска;
 • порушення постави, викривлення хребта;
 • остеохондроз;
 • патології внутрішніх органів, на тлі яких м’язи стають слабкими, що веде до викривлення скелета.

Лікування-грижі-в-поперековому-відділі-хребта---схема

Використовуючи високу чутливість пальців, остеопат точно встановлює причину грижі та усуває пусковий механізм без фармпрепаратів та операцій. Його мета не просто позбавити пацієнта болю, а зруйнувати механізм формування хвороби, після чого вона зникне на довгі роки.

Використовуючи остеопатичні методики, вдається:

 1. відновити кровообіг;
 2. поліпшити обмінні процеси у міжхребцевих дисках;
 3. стимулювати рух лімфи та ліквору;
 4. нормалізувати рухливість хребців.

У цьому випадку хребет отримує достатнє живлення, що веде до відновлення його функціональності та повноцінного протистояння несприятливим факторам.

Лікування грижі остеопатією – це її повне вправлення, усунення болю та правильний розподіл навантаження на хребет без препаратів та хірургічних процедур. Швидко та безболісно, а результат зберігається на багато років.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування грижі поперекового відділу хребта у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up