Остеопатія дітям до 1 року

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Дитячий остеопат - це фахівець, який застосовує безболісні та неінвазивні методи лікування.
Педіатр-остеопат нейтралізує негативні фізичні зміни, покращує роботу опорно-рухового апарату, стабілізує функціонування нервової, травної та імунної систем.

Причини виникнення патологій у немовлят

Пологи – це серйозний стрес для дитячого організму. Під час появи на світ череп крихітки піддається високому тиску, наслідком якого можуть бути травми, патології або асиметрія.

Нервовий вузол, який відповідає за функціонування язика, обличчя, горла і блукаючого нерва, розташовується в основі черепа, тому дисфункція кісток у цьому місці викликає у немовлят проблеми, у тому числі за смоктанням та їжею. У майбутньому це може бути причиною схильності дитини до рецидивуючого та хворобливого запалення середнього вуха.

Якщо під час пологів відбувалося тимчасове стискання скроневої кістки, це провокує косоокість, перинатальна напруга всередині лицьових кісток сприяє порушенням прикусу.

У перші дні життя голова немовляти поступово набуває правильної форми. Іноді процес затримується або зовсім зупиняється. Найпоширенішими причинами цього явища є:

 1. затяжні або важкі пологи тривалістю від 8 до 12 год (із застосуванням щипців або вакуумного насоса);
 2. кесарів розтин;
 3. стрімкі пологи;
 4. дефіцит навколоплідних вод;
 5. неправильне передлежання плода;
 6. великий розмір дитини;
 7. недоношеність або переношеність;
 8. затримка внутрішньоутробного розвитку;
 9. раннє старіння плаценти;
 10. інфекційні захворювання матері під час виношування;
 11. багатоплідна вагітність.

З якими симптомами звертатись до остеопата?

Звернутися до фахівця варто при появі будь-якого із перелічених симптомів:

 1. проблеми з їжею та її перетравлюванням;
 2. рефлюкс;
 3. коліки;
 4. деформація, асиметрія, вм’ятини черепа;
 5. запор;
 6. плаксивість;
 7. гіперактивність;
 8. порушення сну;
 9. викривлення шийних хребців;
 10. нерівномірна робота рук та ніг немовляти.

Батькам важливо пам’ятати, що бездіяльність може лише погіршити здоров’я малюка. При перерахованих проблемах краще не затягувати візит до остеопата. Лікар проведе огляд та визначить необхідну тактику для відновлення здоров’я вашого немовляти. Залежно від фізичного стану дитини може знадобитися від 1 до 5 сеансів лікування.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

How is the treatment of children
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

ЦІНИ НА ПОСЛУГИ
Дитячого остеопата у Харкові

Назва послуги Час Ціна
Первинний прийом лікаря-остеопата для немовлят до 1 року 60 хвилин 1700 грн
Сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up