Остеопатія від 3 до 7 років

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
У дітей віком від 3 до 7 років виникають проблеми з розвитком моторики, викривляється постава, деформуються стопи чи щелепи. Якщо ви помічаєте, що дитина все частіше віддає перевагу якійсь частині тіла, наприклад, частіше використовує праву руку або ногу, асиметрично посміхається, зверніться за допомогою до остеопата.

Це стосується випадків, коли дитина, не встигаючи повністю одужати, відразу підхоплює наступну хворобу, що свідчить про ослаблений імунітет.

З якими симптомами звертаються до остеопата

Звернутися за консультацією до остеопата з дитиною 3-7 років слід при наявності таких проблем:

  1. схильність до інфекцій, часті застуди;
  2. розлад роботи шлунково-кишкового тракту (болі в животі, запори);
  3. синдром дефіциту уваги;
  4. швидка стомлюваність;
  5. мовні проблеми;
  6. головний біль;
  7. неправильний прикус;
  8. порушення зору;
  9. проблеми з поставою;
  10. гіперактивність.

Спостереження в остеопата необхідне дітям, у яких тривожний сон. Надмірна знервованість і плаксивість, нездатність до швидкого засвоєння нової інформації, відставання від однолітків у навчанні – це симптоми, які сигналізують про те, що дитині потрібна допомога фахівця.

Ближче до 7 років у дітей починають випадати молочні зуби та може сформуватися неправильний прикус. Викривлення щелеп у майбутньому погано позначиться на зовнішності малюка та його здоров’ї. Курс проведених лікувальних сеансів допоможе виправити цей дефект.

Під час занять у старших групах дитячого садка та молодших класах школи діти довго залишаються в одному положенні, внаслідок чого у них часто починає формуватися викривлення хребта. У цьому випадку батьки помічають, що дитині важко зберігати вертикальне положення тіла: сидячи за столом, малюк все частіше схиляється убік, приймаючи неприродну позу. Це означає, що настав час звернутися за допомогою до остеопата.

Які хвороби лікує остеопатія

Хвороби, у лікуванні яких допоможе лікар-остеопат:

  1. плоскостопість;
  2. ЛОР-хвороби (синусити, отити, ринофарингіти, гайморити, аденоїди);
  3. сколіоз;
  4. ДЦП;
  5. порушення психічного та фізичного розвитку;
  6. косоокість;
  7. черепно-мозкові розлади;
  8. аутизм;
  9. ожиріння;
  10. алергія;
  11. вальгусна деформація стоп.

Остеопат допоможе позбавитися хвороб сечової, серцево-судинної, травної системи. Лікар знайде першопричину порушення функцій внутрішніх органів та допоможе її усунути.

Остеопатія – це можливість вирішити проблеми зі здоров’ям дитини без використання фармакології.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на послуги дитячого остеопата

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря-остеопата для дітей віком від 3 до 7 років 60 хвилин 1700 грн
Сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

    ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

    КОНТАКТИ НАШОГО
    Центру

    Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
    Ми знаходимося:
    м. Харків, вул. Бакуліна 33
    Ресепшен
    Icon arrow up