Устілки ФормТотікс для дітей

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Носіння красивого та стильного взуття часто приносить шкоду здоров'ю: відбувається деформація стопи. Педіатри все ще обнадіюють тим, що дитячі та підліткові ступні піддаються корекції. Індивідуальні устілки ФормТотікс, розроблені в Новій Зеландії, полегшать життя вашій дитині та підтримають її активний спосіб життя.

Ортопедичні устілки підтримують форму стоп не тільки, коли дитина сидить на місці, але й при будь-якій фізичній активності, коли працюють різні групи м’язів. Своєчасно вжиті заходи дозволяють стопі не так сильно втомлюватися, знижуючи навантаження на неї, і тим самим уникнути плоскостопості, сильного зносу суглобів та кісткового апарату.

Устілки діти та підлітки можуть носити не лише при наявності захворювань, а й у профілактичних цілях, тому що не допустити деформацію стопи простіше, ніж вкладати гроші та зусилля у виправлення в подальшому.

Переваги ФормТотікс перед аналогами

Індивідуальні устілки для дітей ФормТотікс є унікальною розробкою Нової Зеландії. Це ціла медична система, ефективність якої неодноразово підтверджена в ході численних клінічних випробувань. Вона допомагає успішно лікувати ряд захворювань опорно-рухового апарату, знижувати навантаження, які припадають на нього, відновлювати функції стопи.

Головна відмінність дитячих ортопедичних устілок ФормТотікс від звичайних ортопедичних устілок – індивідуальне виготовлення. Якщо стандартні вироби можна купити у спеціалізованому магазині, надавши для підбору моделі рецепт лікаря, новозеландська розробка виготовляється в присутності пацієнта.

Індивідуальні устілки ФормТотікс мають низку додаткових переваг:

 • гарантований термін служби – до 5 років;
 • простота догляду;
 • високий рівень комфорту порівняно з іншими дитячими ортопедичними устілками;
 • можливість виготовлення будь-яких виробів.

Індивідуальні устілки ФормТотікс цінуються завдяки таким якостям:

 1. підійдуть під будь-яке взуття;
 2. правильно формують стопу;
 3. підходять для щоденного використання;
 4. знижують навантаження на ступні під час інтенсивних тренувань у спортивних секціях та занять фізкультурою;
 5. підбір різної щільності устілок залежно від пори року;
 6. враховують швидкий ріст дитячого організму;
 7. коригують поставу;
 8. допомагають контролювати рухи м’язових груп, попереджають розтягнення;
 9. забезпечують відмінну амортизацію.

Якщо стопи потребують виправлення, дитині або підлітку виготовлять індивідуальні устілки ФормТотікс у найкоротші терміни та за прийнятною ціною. Модель буде виконана з урахуванням найменших особливостей стоп, а також може бути змінена в процесі експлуатації.

Як відбувається виготовлення устілок

 1. Лікар повністю оцінює стан опорно-рухового апарату пацієнта, зокрема і його стоп.
 2. Підбирається підходящу для конкретного випадку заготовку устілки.
 3. ФормТотікс розігрівається феном безпосередньо у взутті, після чого встановлюється стопа в нейтральне положення та моделюється устілка.
 4. Остаточне закріплення форми відбувається в динаміці, у процесі ходьби. Повна адаптація займає 3-4 тижні.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Відмінність ФормТотікс від інших ортопедичних устілок?
Головна відмінність дитячих ортопедичних устілок ФормТотікс від звичайних ортопедичних устілок – індивідуальне виготовлення. Якщо стандартні вироби можна купити у спеціалізованому магазині, надавши для підбору моделі рецепт лікаря, новозеландська розробка виготовляється в присутності пацієнта.
Який термін служби устілок?
Гарантований термін служби устілок - до 5 років.
Хто може носити устілки ФормТотікс?
Якщо звичайні ортопедичні устілки рекомендують використовувати в основному в дитячому та підлітковому віці, то ФормТотікс можуть носити всі, хто цього потребує:
 • особи із захворюваннями опорно-рухового апарату;
 • діти та підлітки – для правильного розвитку кісток та м'яких тканин;
 • спортсмени – для зниження навантажень та запобігання травмам;
 • літні люди для полегшення пересування.
Чому варто купити ФормТотікс, а не інші ортопедичні устілки?
 • доведений лікувальний ефект – знижують навантаження на стопу, яке і є основною причиною болісних відчуттів, підтримують її у фізіологічно природному положенні;
 • універсальність – підходять для людей будь-якого віку із різними фізичними навантаженнями; висока швидкість виготовлення - від огляду лікаря до формування устілок пройде не більше 40 хвилин;
 • безпека та зручність – ортопедичні вироби відповідають світовим стандартам, адаптуватися до них можна за кілька днів, а при необхідності в процесі експлуатації їх можна перемоделювати;
 • гігієнічність – не накопичують піт, не вимагають особливого догляду: достатньо помити губкою в мильній воді, а потім витерти сухим рушником; зносостійкість – термін служби залежить від інтенсивності рухів, але він перевищує 5 років, зберігаючи відмінний зовнішній вигляд.
 • Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

   ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

   Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

   КОНТАКТИ НАШОГО
   Центру

   Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
   Ми знаходимося:
   м. Харків, вул. Бакуліна 33
   Ресепшен
   Icon arrow up