Лікування артрозу

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Артроз – захворювання, при якому відбувається передчасне зношування внутрішньосуглобового хряща та його зменшення в обсягах. Якщо раніше воно вражало переважно людей похилого віку, то зараз патологія зустрічається у пацієнтів 50 років і молодше. Найчастіше діагностується деформуючий артроз – приблизно 10% хворих. До ураження схильні суглоби, що зазнають найбільших навантажень – кульшові та колінні.

Причина виникнення артрозу

Захворювання розвивається і фоні вікових змін. Також ризик його виникнення збільшується при таких станах:

 • травми суглоба;
 • запалення;
 • інтенсивні фізичні навантаження;
 • інфекційні ураження;
 • надмірна вага;
 • гормональні збої;
 • дефіцит фізичної активності.

Артроз розвивається повільно, може роками прогресувати, не супроводжуючись явними симптомами, але при цьому провокуючи руйнування не лише хряща, а й інших тканин – зв’язок, м’язів, кісток. Тому відкладати лікування не можна.

Як заздалегідь розпізнати артроз?

Найчастіші скарги пацієнтів:

 • біль та скутість у суглобах, поява хрускоту;
 • посилення дискомфорту під час руху, навантаження;
 • деформація суглоба;
 • метеозалежність;
 • відчуття ломоти;
 • набряки тканин.

Чим більш виражені дистрофічні зміни, тим сильніша симптоматика. При повному руйнуванні хрящової тканини суглоб практично втрачає здатність до руху та єдиний спосіб допомогти – операція з ендопротезування.

Як остеопатія допоможе в лікуванні артрозу

На початкових етапах класичне лікування артрозу проводиться медикаментозно – призначаються знеболювальні, хондропротектори. Проте прийом препаратів не завжди дає бажаний результат і до того ж супроводжується побічними ефектами. Запущені форми хвороби лікують хірургічним шляхом. Причому такі операції дорогі та не завжди виправдані.

Остеопатичні методи лікування артрозу дозволяють уникнути прийому безлічі ліків та агресивних втручань в організм пацієнта. Це м’які та безболісні техніки, які виконуються виключно руками лікаря. Після ретельного обстеження тіла пацієнта за допомогою високочутливих рук остеопат знаходить причину артрозу та впливає саме на неї. Його головне завдання – не просто полегшити біль, а усунути причину хвороби:

 • зупинити дистрофічні зміни;
 • посилити кровотік та метаболізм;
 • прибрати біль;
 • стимулювати регенеративні процеси;
 • відновити рухливість суглоба.

Завдяки впливу на першопричину артрозу вдається досягти повного одужання та відновити свободу рухів. Полегшення настає після першого сеансу. Для відновлення здоров’я суглобів потрібно 8-10 процедур. Сеанси проходять з комфортом для пацієнта, що дуже важливо, коли є больовий синдром.

Якщо вас турбують болі в суглобах або діагностований артроз, не відкладайте звернення до лікаря – запишіться на консультацію в Центр остеопатії Арсентьєвої В. М. Ми допоможемо вам відновити легкість рухів!

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

 

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжності хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування артрозу у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up