Лікування болю у спині

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Поперекові та спинні болі – найчастіші скарги, з якими зустрічаються у невідкладній та амбулаторній медицині після травм та застуд.

Викликати дискомфорт можуть різні фактори – кістково-м’язові патології, травми, запалення, хвороби внутрішніх органів. Тому диференціальна діагностика болю в попереку і спині велика, визначення її причини здійснюється методом виключення.

Чому з’являється біль у спині?

Спровокувати болісні відчуття можуть різні фактори:

 • патології кістково-м’язової системи;
 • пошкодження;
 • захворювання внутрішніх органів та систем, при яких біль віддає в спину, поперек;
 • вікові зміни в організмі;
 • інтенсивні фізичні навантаження;
 • запальні процеси.

Як остеопатія вилікує біль у спині

Остеопатія є найбільш ефективним методом лікування болю в спині та попереку. Завдяки відсутності інвазивних втручань в організм пацієнта вона не має протипоказань і може застосовуватися навіть у хворих на остеопороз. Остеопатичні техніки м’які та комфортні для пацієнта, при цьому забезпечують швидкий знеболюючий ефект.

Спочатку остеопат, використовуючи високу чутливість своїх рук, досліджує все тіло пацієнта, знаходить причину дискомфорту та усуває її. Таким чином, лікування носить не симптоматичний характер, а нейтралізує першопричину, що забезпечує довготривалий результат.

Ефективність остеопатії при болях у попереку та спині обумовлена тим, що передбачає системну дію на весь організм і призводить до його оздоровлення. При цьому терапія проводиться без застосування лікарських засобів або з їх мінімальною кількістю, коли йдеться про важкі запущені патології. Крім того, остеопатія дозволяє уникнути дорогих і не завжди доцільних операцій.

У Центрі остеопатії Арсентьєвої В. М. лікування болю в спині та попереку проводиться досвідченим лікарем з використанням м’яких щадних технік, які підбираються індивідуально. Вже після першого сеансу ви відчуєте полегшення, а проходження повного курсу із 8-10 процедур залежно від діагнозу дозволить досягти повного одужання.

Якщо вас турбують біль у спині чи попереку, запишіться на консультацію до остеопата. Відчуйте легкість рухів.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Він спрямований на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування болю в спині у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1200 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up