Лікування головного болю

Icon doctor
Головний біль завдає масу незручностей, змушує змінити спосіб життя та істотно позначається на його якості. Він є одним із найпоширеніших розладів нервової системи. Найчастіше проявляється кластерний головний біль, головний біль напруги та напади мігрені.

Причини появи можуть бути різними. Головний біль іноді з’являється навіть у здорових людей, наприклад, через зміну погоди, сильну втому. У такій ситуації він зазвичай проходить самостійно. Але іншого підходу потребують болі, які повторюються часто і мають патологічний характер

Види головного болю

Мігрень – це інтенсивний, пульсуючий головний біль, який з’являється переважно вранці і може зберігатися до 72 годин. Найчастіше вражає одну частину голови. Може супроводжуватись іншими симптомами:

  • нудота, блювання;
  • підвищена чутливість до гучних звуків, яскравого світла.

Біль напруги є найпоширенішим. Він носить здавлюючий або стискаючий характер, поширюється на всю голову або окремі її частини – тім’яну, лобну частину, потилицю. Має слабку чи середню інтенсивність, але часто повторюється. Характерна для людей, які зазнають постійних психоемоційних або фізичних навантажень – робота за комп’ютером у незручній позі, управління транспортом та ін.

Окремо варто виділити головний біль після травм. Він може зберігатися протягом багатьох років і додатково супроводжуватись такими симптомами:

  • дратівливість;
  • запаморочення;
  • порушення концентрації уваги.

У кожному з наведених випадків не варто терпіти дискомфорт. Своєчасне звернення за медичною допомогою дозволить відновити гарне самопочуття та позбутися регулярного головного болю.

Остеопатичне лікування головного болю

Остеопатія націлена на виявлення та усунення причини, яка викликає головний біль.

Лікар розглядає тіло пацієнта, як єдину систему, шукає та усуває в ній поломки, завдяки чому організм самостійно оздоровлюється, а ви відчуваєте полегшення. Остеопатичні техніки дозволяють:

  • відновити кровообіг, іннервацію та лімфоток;
  • прибрати наслідки травм (у тому числі застарілих);
  • повернути анатомічним структурам правильне положення відносно один одного;
  • зняти м’язову напругу, спазми, зажими.

Полегшення настає після першого сеансу, а проходження курсу остеопатичного лікування з 8-10 процедур дозволяє досягти тривалого збереження результату.

Не терпіть головний біль, запишіться на прийом до остеопата! Телефонуйте чи заповнюйте онлайн-форму на нашому сайті.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Онлайн Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна онлайн консультація
Первинна онлайн консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування онлайн
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії

    ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Вартість консультації від 800 грн.
    Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами
    Icon arrow up