Лікування тягнучого болю в шиї

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Дискомфорт і тягнучі болі в шиї турбують пацієнтів різного віку. Якщо раніше проблема спостерігалася здебільшого у людей поважного віку, то зараз вона поширена й серед молоді. Причина у тривалому перебуванні за комп'ютером в одному положенні. Як правило, симптом турбує офісних працівників та тих, хто багато часу проводить за робочим столом.

Якщо ви помітили, що у вас часто тягне шию, з’являється дискомфорт, відчуття скутості або прострілюючі болі, не затягуйте з візитом до лікаря. Фахівець проведе огляд, визначить причину виникнення проблеми та підбере оптимальний метод лікування.

Чому тягне шию – 9 причин

Спровокувати неприємні відчуття і навіть сильний біль у ділянці шиї можуть такі фактори:

  1. перенапруження м’язів через постійне перебування в одному положенні;
  2. хвороби м’язів шиї та спини;
  3. захворювання хребта (остеохондроз, грижа міжхребцевих дисків, пошкодження суглобів, вроджені патології);
  4. стеноз хребетного каналу;
  5. аутоімунні патології – ревматизм, хвороба Бехтерева, псоріатичний, ревматоїдний артрит;
  6. захворювання щитовидки;
  7. інфекційні процеси – остеомієліт, менінгіт, поліомієліт;
  8. травми, перенесені операції;
  9. новоутворення.

Також викликати тягнучі болі в шиї можуть захворювання внутрішніх органів – серця, судин, стравоходу, легень, головного мозку. Тільки лікар зможе ідентифікувати провокуючий фактор та усунути його.

Як остеопатія лікує біль у шиї

Остеопат допомагає пацієнтам вирішити проблеми швидко та безпечно, без застосування хімічних препаратів та хірургічних втручань. Такий результат досягається завдяки тому, що лікар за допомогою високої чутливості своїх пальців досліджує весь організм пацієнта, визначає, де саме стався збій та усуває його. У результаті вдається прибрати причину тягнучого болю в шиї, що попереджає рецидиви.

  1. Остеопат здатний визначити функціональні порушення, які викликають хворобу, та усунути їх без болю і дискомфорту.
  2. Він усуває дисбаланс у м’язово-зв’язковому апараті.
  3. Прибирає блоки та зажими у м’язах, нормалізує їх тонус.
  4. Відновлює передачу нервових імпульсів.

Якщо тягне шию, не варто терпіти дискомфорт і ковтати знеболювальні пігулки. Зверніться до остеопата, щоб раз і назавжди позбавитися від проблеми.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування тягнучого болю в шиї у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

    ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

    КОНТАКТИ НАШОГО
    Центру

    Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
    Ми знаходимося:
    м. Харків, вул. Бакуліна 33
    Ресепшен
    Icon arrow up