Лікування сколіозу

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Сколіоз – викривлення хребта у трьох площинах. Захворювання діагностується переважно у дитячому та підлітковому віці. За статистикою, від нього страждає 50% школярів, причому у 80% із них причина викривлення залишається не встановленою. В іншому патологія пов'язана з вродженою аномалією кісткової системи, сполучної тканини та ін.

Деформація може бути вродженою або набутою після травми чи хвороби. Ступені сколіозу:

 • I ступінь – 0-10 градусів;
 • II ступінь – 10-30 градусів;
 • III ступінь – 31-60 градусів;
 • IV ступінь – 61 градус і більше.

Чим сколіоз небезпечний для здоров’я

Викривлення хребта завдає не тільки психологічного дискомфорту, але може стати причиною й більш серйозних ускладнень з боку внутрішніх органів. Відсутність своєчасного та правильного лікування може призвести до таких наслідків:

 1. Хронічний головний біль, запаморочення. Через здавлювання окремих ділянок порушується обмін речовин, до клітин мозку надходить недостатня кількість кисню;
 2. Біль у спині. Розвивається через неправильний розподіл навантаження на хребет;
 3. Патології внутрішніх органів, зокрема, сечостатевої системи. Через викривлення хребта часто розвиваються запори, енурез і навіть безпліддя. У жінок з такою проблемою нерідко присутні хворобливі менструації, проблеми з виношуванням, родовою діяльністю.

Як остеопатія лікує сколіоз

Звичні методи лікування сколіозу спрямовані на насильницьке виправлення хребців, що абсолютно невірно. Тільки впливаючи на причину патології вдасться попередити зміщення хребта вбік. Саме на руйнування причинного механізму і спрямовані дії остеопата.

У головному мозку людини розміщені оболонки-мембрани, які мають рівномірний натяг і вказують на правильне розташування структур мозку та хребта. Якщо відбувається зміщення або здавлювання, навантаження розподіляється неправильно, що й веде до зміщення хребта.

Причини неправильного натягу оболонок-мембран:

 1. перинатальна – якщо голова плода розташована несиметрично до входу в малий таз;
 2. здавлювання черепа плода під час проходження по родовому каналу;
 3. пологи шляхом кесаревого розтину.

Конфігурація головки плода при сколіозі

В ході прийому у остеопата лікар виявляє ділянки спазму мембран, відновлює їх рухливість, що й веде до нормалізації розташування кісток та м’язів. В результаті тіло самостійно відновлює правильне положення хребта без корсетів, вправ та операцій. При цьому повністю руйнується механізм розвитку сколіозу, що запобігає ризику повторної його появи.

При ранньому зверненні до остеопата вдається повністю позбавитися сколіозу, а при запущеній формі патології – значно покращити якість життя, нормалізувати роботу внутрішніх органів та позбутися болю.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування сколіозу

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up