Політика конфіденційності

1. Відповідальність

Всі ризики і відповідальність у зв’язку з використанням цього сайту несе відвідувач сайту. ФОП “Арсентьєва В.М.” не може гарантувати, що сайт не містить помилок і вірусів, які можуть завдати шкоди вашій електронно-обчислювальній техніці і / або програмному забезпеченню. ФОП “Арсентьєва В.М.” не може гарантувати, що вся інформація є дійсною на момент перегляду вами сайту. ФОП “Арсентьєва В.М.” не несе відповідальності за будь-які збитки, які можуть бути заподіяні Вам внаслідок використання цього сайту.

2. Продукти, послуги та ціни

Ми постійно прагнемо до поліпшення своєї продукції, тому будь-яка інформація на цьому сайті може бути піддана змінам. Технічні деталі, послуги та ціни в будь-якому розділі сайту можуть не бути дійсними на момент перегляду Вами сайту. Для отримання оперативної інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами. Відображені на цьому сайті кольори можуть не відповідати дійсним кольорам через технологічні особливості.

3. Ваша особиста інформація

Ми слідуємо положенням чинного законодавства про захист персональних даних. Будь-яка надана Вами при використанні цього сайту інформація, що відноситься до персональних даних (телефони, адреси, тощо), буде використана тільки для цілей, зазначених нижче. Надаючи інформацію при використанні цього сайту, а також за допомогою будь-яких інших звернень, Ви погоджуєтеся з тим, що відповідна інформація не є конфіденційною і може зберігатися і використовуватися нами в даний час і в подальшому з метою:

  • надання вам інформації про продукти, послуги та заходи, які можуть представляти для Вас інтерес;
  • проведення маркетингових досліджень для поліпшення якості продукції та послуг;
  • надання за погодженням з Вами продукції та послуг. Ви також погоджуєтеся з тим, що ми можемо надавати цю інформацію офіційним дилерам і іншим компаніям – партнерам в вищевикладених цілях.

4. Контактна інформація

Якщо у Вас виникли питання по послугам, продуктам або цінам, Ви можете звернутися до нас:

Повне найменування: ФОП “Арсентьєва В.М.”, Маркетингова назва: Центр остеопатії
Адреса місця знаходження, поштова та адреса надання послуг: вул. Бакуліна, 33, Харків, Харківська область, 61000
Телефон: +38(057) 755-0329 / +38(098) 246-9747
E-mail: info@osteopatiya.pro
Свідоцтво № 2 480 000 0000 210822

КОНТАКТИ НАШОГО
Центру

Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
Ми знаходимося:
м. Харків, вул. Бакуліна 33
Ресепшен
Icon arrow up