Остеопатія від 7 до 18 років

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Помітили, що школяр почав швидко втомлюватися, присутня неуважність, погана успішність у школі, помітне порушення постави? Впоратися з цими та іншими проблемами допоможе остеопатія.

У цей час школярі швидко ростуть, поступово вступають у пубертат. У них змінюється гормональний фон, виникає велике навантаження на нервову систему. У зв’язку з цим часто розвивається вегетосудинна дистонія, організм стає схильний до сезонних інфекцій.

Нерегулярне харчування провокує хвороби шлунково-кишкового тракту, а високі спортивні навантаження стають причиною травм або мікротравм.

При яких симптомах варто звернутися до остеопата?

Протягом всього дня діти поперемінно дивляться на дошку та в зошит. Тому у школярів часто виникають головний біль, м’язові перенапруги, порушення гостроти зору. Мало хто знає про те, що головний біль може виникнути через неправильний прикус або безпосередньо пов’язаний з поставою тіла.

Показання для звернення за допомогою до остеопата у період 7-18 років:

 1. підвищена сприйнятливість до застуд, вірусів та інфекцій;
 2. біль у м’язах, суглобах, спині;
 3. головний біль;
 4. хвороби легень;
 5. болі в шлунку, порушена робота травної системи (запор, гастрит);
 6. знижений апетит;
 7. падіння зору, косоокість;
 8. часта слабкість, проблеми зі сном;
 9. нестабільний емоційний фон (істерики, неврози);
 10. непосидючість, розсіяність;
 11. слабка успішність, погана поведінка;
 12. отити, часті нежиті, ринофарингіти, риніти, гайморити;
 13. нічне нетримання сечі (енурез);
 14. зайва вага;
 15. неправильний прикус;
 16. вегето-судинна дистонія;
 17. сколіоз, плоскостопість, кіфоз, сутулість;
 18. енцефалопатія;
 19. відставання у фізичному та психічному розвитку;
 20. гіперактивність;
 21. дисграфія та дислексія;
 22. наслідки травм.

Як остеопатія допоможе дитині

Фахівець працює з дітьми та підлітками, які мають проблеми з концентрацією уваги, труднощі з навчанням. Це може бути безпосередньо пов’язано з неврологічною патологією, наприклад, порушенням письма (дисграфією), читання (дислексією) або неможливістю сконцентруватися на новому матеріалі, відсутністю посидючості.

У підлітків часто порушується постава, з’являються викривлення шиї або хребта, адже чим старшими діти стають, тим триваліші заняття в середній школі. Внаслідок цього виникають такі хвороби як плоскостопість, сколіоз, лордоз, сутулість, хвороби внутрішніх органів.

Найбільш ефективним буде втручання остеопата на ранніх стадіях, коли зміни незначні та легко усуваються. Якщо у вашої дитини є хоча б одна з перерахованих проблем, не зволікайте з візитом до лікаря.

Остеопатія – ефективне лікування для вашої дитини без хімічних препаратів!

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на послуги остеопата для підлітків

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря-остеопата для підлітків віком від 7 до 18 років 60 хвилин 1700 грн
Сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up