Лікування остеохондрозу

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Остеохондроз – патологія, для якої характерні дистрофічні зміни у хрящовій тканині. Виникають вони на тлі стоншення, зносу хрящів, не здатних повністю виконувати свої функції.

Остеохондроз вражає різні відділи хребта – грудний, шийний, поперековий, проте незалежно від локалізації він потребує обов’язкового лікування. Таким чином вдасться не лише позбутися болю та інших симптомів, а й запобігти ускладненням.

Чому розвивається остеохондроз?

Пусковим механізмом служить підвищене навантаження на хребет через прямоходіння людини. На тлі постійного тиску хребців на м’які тканини судинне русло звужується, що призводить до порушення живлення, поступового стоншення, зміни форми та структури міжхребцевих дисків.

Чому розвивається остеохондроз - схематичне зображення

Ризик розвитку остеохондрозу збільшується при таких станах:

 • ожиріння;
 • травми та інші хвороби хребта;
 • викривлення постави;
 • порушення метаболізму;
 • плоскостопість;
 • нерівномірне навантаження на міжхребцеві диски;
 • слабкий м’язовий корсет та ін.

Головні ознаки остеохондрозу – біль та відчуття скутості у спині, порушення рухливості хребта. Нерідко присутнє оніміння пальців, головний біль, запаморочення, перепади артеріального тиску.

Якщо ви помітили такі симптоми, обов’язково зверніться до лікаря. Чим раніше діагностувати остеохондроз, тим швидше вдасться його позбутися.

Чи можна повністю вилікувати остеохондроз?

Класична медицина здебільшого використовує симптоматичну терапію, спрямовану на усунення конкретних проявів. При цьому причина остеохондрозу залишається, що призводить до частих рецидивів та поступового прогресування патології.

Остеопатія пропонує пацієнтам зовсім інший підхід до лікування остеохондрозу. Він базується на виявленні та усуненні механізму, який спровокував дистрофічні зміни. Використовуючи високу чутливість рук, остеопат знаходить у тілі пацієнта блоки, зажими, ділянки з порушеним кровообігом та усуває їх. Таким чином вдається зруйнувати механізм та усунути неприємні симптоми хвороби, попередивши цим рецидив і можливі ускладнення.

Лікування остеопатією – це м’які та безболісні техніки, які дарують полегшення вже після першого сеансу. Для досягнення стійкого терапевтичного ефекту потрібно пройти курс із 5-10 процедур з інтервалом у 7-10 днів залежно від ступеня тяжкості патології.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування остеохондрозу в Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up