Лікування болю в попереку

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Відчуваєте тяжкість і біль у попереку? Щоб позбавитися симптому, важливо направити сили на визначення причини його появи. Лише у цьому випадку вдасться підібрати оптимальну тактику лікування та надовго забути про дискомфорт.

Якщо вас часто турбує біль у поперековому відділі хребта, зверніться на прийом до остеопата. Він проведе глибоку діагностику вашого організму, визначить походження дискомфорту, підбере оптимальний метод усунення причини. Для відновлення потрібно 5-10 сеансів.

Якщо у вас раніше була травма голови, суглобів або падіння на куприк, саме це може бути причиною болю, оскільки в цьому випадку відбувається зміщення осі тіла, органів та судин. А це веде до порушення кровообігу, уповільнення току рідини, що викликає накопичення токсинів у клітинах та виникнення больового синдрому.

Чому болить поперек?

Використовуючи високу чутливість своїх рук, лікар виявляє на перший погляд неочевидні причини поперекового болю. Він виявляє, де саме порушився рух органу, відновлює кровообіг, нервову провідність.

Причини проблеми:

 1. Порушення рухливості хребців у шийному відділі хребта, через що відбувається нерівномірний розподіл навантаження.
 2. Наслідки вагітності та пологів. При виношуванні плода куприк змінює своє розташування та кут нахилу, а лобкові кістки розходяться. У нормі після пологів анатомічні структури стають на місце. Але якщо цього не відбувається, з’являються регулярні болі в поперековому відділі спини.
 3. Зайва вага. Дискомфорт виникає через надмірне навантаження на хребет.
 4. Зміщення кишківника. Зв’язки, які утримують органи, кріпляться саме до хребта. У разі усунення вони перерозтягуються, з’являється біль.
 5. Неправильне положення нирки. Також супроводжується тупим болем у попереку, іноді дискомфорт поширюється на пахову ділянку.

Як виглядають болі в попереку

Остеопату під силу виявити та усунути всі ці фактори, використовуючи лише високу чутливість рук – без втручання та хімії.

Як остеопатія лікує поперековий біль

За допомогою остеопатичних технік фахівець зможе виявити справжнє походження дискомфорту та усунути механізм його виникнення. В результаті вдається:

 1. відновити фізіологічне положення внутрішніх органів відносно один одного;
 2. прибрати спазми, зажими, відновити нормальний тонус м’язів;
 3. нормалізувати рухливість хребців та повернути їм правильне положення.

Для відновлення потрібно 5-10 сеансів з інтервалом 7-10 днів. Саме стільки часу необхідно, щоб організм скоригував свою роботу, включив у роботу необхідні зв’язки, нерви, фасції (плівка, яка огортає внутрішні органи, м’язи).

Таким чином вдається повністю позбутися болю та попередити його появу в подальшому. Все це без застосування ліків та хірургічних методів лікування.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Він спрямований на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак, відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування болю в попереку

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up