Лікування остеохондрозу методами остеопатії

 1. Різновиди патології
 2. Остеохондроз: симптоми та прояви
 3. Як лікувати остеохондроз

Остеохондроз — це захворювання опорно-рухової системи, яке супроводжується руйнуванням міжхребцевих дисків, хребців, патологічними змінами хрящових тканинних структур, защемленням нервових закінчень. Спровокувати хворобу може сидячий спосіб життя, шкідливі звички, травматичні ушкодження, спадкова схильність, проблеми з поставою, порушення обмінних процесів. Наслідками остеохондрозу можуть стати утворення гриж, невралгія, ураження внутрішніх органів та навіть повна втрата працездатності.

Різновиди патології

Остеохондроз хребта може мати різну локалізацію:

 1. Шийний остеохондроз – дегенеративно-дистрофічні зміни міжхребцевих дисків в області шиї. Патологія супроводжується мігренями, болісними відчуттями у шиї та верхніх кінцівках.
 2. Остеохондроз поперекового відділу — руйнування, деформація хрящової тканини дисків, розташованих в області попереку. Супроводжується порушенням функцій сечостатевої системи, больовим синдромом, який виникає в ногах та районі крижів.
 3. Грудний остеохондроз — патологічні зміни, які вражають кісткові та хрящові тканини грудного відділу хребетного стовпа. Проявляється серцевими болями, утрудненням дихальної функції.

Найчастіше патологія вражає поперековий та шийний відділи. Захворювання швидко прогресує, провокуючи утруднення рухів та сильні болі. Дегенеративні зміни можуть мати незворотний характер, тому важливо розпочинати лікування на ранніх стадіях розвитку.

Остеохондроз: симптоми та прояви

Ознаки остеохондрозу можуть дещо відрізнятися залежно від локалізації захворювання та стадії його розвитку. Крім больового синдрому, можуть виникати:

 • оніміння верхніх і нижніх кінцівок;
 • підвищена стомлюваність;
 • зниження рухової активності;
 • дискомфортні відчуття, що виникають при фізичних навантаженнях;
 • м’язові та суглобові болі;
 • набряки;
 • надмірно інтенсивне потовиділення;
 • м’язова слабкість.

Перші симптоми остеохондрозу зазвичай проявляються у пацієнтів віком від 30 до 35 років. Для підвищення шансів на повне одужання важливо починати боротьбу з патологією при перших тривожних симптомах.

Як лікувати остеохондроз

Лікування остеохондрозу остеопатією дозволяє усунути причини захворювання, основні провокуючі фактори, гарантуючи пацієнтові позитивний, а головне — стабільний, довгостроковий результат. Остеопатичні методи дають можливість відновити функції не лише хребетного стовпа, а й інших структур організму, відповідальних за живлення та відновлення міжхребцевих дисків.

Професійний масаж при остеохондрозі дає наступні терапевтичні результати:

 1. розслаблення груп м’язів;
 2. усунення скутості рухів;
 3. усунення головного болю;
 4. відновлення процесів кровообігу та мікроциркуляції;
 5. підвищення працездатності;
 6. нормалізація регенеративних можливостей організму;
 7. усунення супутньої симптоматики остеохондрозу;
 8. відновлення рівномірного навантаження на хребці;
 9. нормалізація іннервації;
 10. відновлення оптимального функціонування внутрішніх органів.

Остеопатичні методи цінуються за комплексну дію, оскільки дозволяють ліквідувати всі порушення в організмі, які призводять до розвитку патологій опорно-рухової системи. Остеопатія при остеохондрозі допомагає назавжди позбутися болю та уникнути подальшого розвитку захворювання, приєднання супутніх ускладнень.

Автор статті:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії

СХОЖІ СТАТТІ

Відмінності протрузії та грижі міжхребцевого диска Ефективне лікування гриж та протрузій міжхребцевих дисків Протрузія та грижа міжхребцевого диска найчастіше є …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
136

Новий спосіб остеопатичної косметології «КосмОдар» Особливості остеопатичного омолодження Скільки процедур необхідно для досягнення результату? Ефективність «КосмОдАр» «КосмОдАр» – унікальна остеопатична …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
74

Що таке остеопатія Як працює остеопатія Мета остеопатії Доброго дня, шановні друзі! Хочу Вам розповісти, що таке остеопатія і чому …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
217

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up