Лікування аденоми передміхурової залози

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Аденома передміхурової залози – доброякісне розростання клітин органу, що призводить до його збільшення та порушення функцій. Зустрічається така проблема переважно у чоловіків похилого віку.

Точних причин розвитку хвороби поки не встановлено. Але лікарі пов’язують гіперплазію простати (аденому) з гормональним дисбалансом, оскільки з віком синтез чоловічих статевих гормонів знижується.

Види та симптоми захворювання

Запідозрити хворобу можна при порушеннях сечовипускання:

 • часті позиви;
 • слабкий або переривчастий струмінь;
 • нічні позиви більше 1-2 разів.

Зумовлено це тим, що сечівник проходить через товщу простати, і при її збільшенні він здавлюється, внаслідок чого і з’являються зазначені симптоми.

Виділяють кілька стадій аденоми передміхурової залози залежно від розростання пухлини:

 1. Компенсована. Проявляється слабким струменем сечі та частими позивами до туалету, при цьому сечовий міхур повністю спорожняється.
 2. Субкомпенсована. Виникають проблеми із сечовипусканням, сеча може виділятися малими порціями або підтікати. Сечовий міхур спорожняється неповністю. Є ризик гострої затримки сечі.
 3. Декомпенсована. Сеча виділяється краплями, іноді з кров’ю. При цьому сечовий міхур переростягується через великий обсяг залишкової сечі.

Залежно від локалізації гіперплазії виділяють такі форми аденоми:

 • внутрішньоміхурова – росте в напрямку сечового міхура;
 • підміхурова – у бік прямої кишки;
 • ретротригональна – пухлинні вогнища розташовуються під трикутником сечового міхура;
 • багатоосередкова.

Ускладнення при відсутності лікування аденоми простати

Насамперед захворювання призводить до погіршення якості життя чоловіка.

При відсутності лікування гіперплазія може спричинити серйозні ускладнення:

 • гостра затримка сечі;
 • сечокам’яна хвороба;
 • пієлонефрит;
 • схуднення внаслідок поганого апетиту;
 • ниркова недостатність;
 • запори;
 • анемія.

Особливості остеопатичного лікування

Остеопатичні техніки можуть стати складовою комплексного лікування гіперплазії простати та прискорити одужання, а в деяких випадках – використовуватись як самостійний спосіб терапії (визначається індивідуально для кожного пацієнта).

Остеопатія спрямована не просто на зменшення простати. Вона розглядає організм, як цілісну систему, та забезпечує його комплексне оздоровлення, відновлення всіх функцій внутрішніх органів та усунення причин порушення. Остеопатичні техніки м’які та безболісні, але дозволяють досягти таких результатів:

 • усунення застою, спазмів та зажимів в органах малого тазу;
 • покращення лімфотоку та кровообігу;
 • ліквідація спайок, шрамів, наслідків травм (у тому числі давніх);
 • відновлення мікрорухів органів та циркуляції рідин;
 • покращення передачі нервових імпульсів.

У Центрі остеопатії Арсентьєвої В. М. вам допоможуть відновити чоловіче здоров’я всього за 8-10 сеансів та досягти тривалого збереження результату.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль в усьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопата при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів ведеться у багатьох профільних вишах. В Україні ця дисципліна до низки офіційних поки що не відноситься, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування аденоми простати у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up