Прийом проводить:
Арсентьєва Вікторія МиколаївнаЗахворювання часто вражає людей похилого віку. Також у групі ризику такі категорії пацієнтів:
- інфекції та травми суглобів в анамнезі;
- аутоімунні патології;
- інтенсивні фізичні навантаження;
- порушення метаболізму.
До того ж артрит молодшає. І якщо раніше він турбував переважно людей похилого віку, то зараз понад 50% хворих – це люди до 65 років. Зустрічається захворювання навіть у дітей.
Види та симптоми артриту
Виділяють понад 100 видів артритів. Бувають первинні форми, коли захворювання розвивається самостійно, і вторинні – як ускладнення інших патологій (гепатити, кліщовий бореліоз та ін.).
Найчастіше у клінічній практиці зустрічаються такі види артритів;
- колінного суглоба;
- остеоартроз;
- ревматоїдний;
- псоріатичний;
- реактивний;
- подагра.
Залежно від кількості запалених суглобів виділяють моно- та поліартрит (один або кілька суглобів відповідно). За тривалістю хвороба буває гострою та хронічною.
Характерна ознака артриту – біль. Але є й інші симптоми патології:
- зниження рухливості суглоба та його деформація;
- посилення дискомфорту при навантаженнях;
- почервоніння, набряк в області ураження;
- зниження ваги;
- загальна інтоксикація;
- підвищення температури тіла.
Ускладнення при запущеному артриті
Артрит – серйозне захворювання, яке потребує негайного лікування. У разі його відсутності запалення поступово вражає всі суглобові тканини і призводить до їхнього руйнування.
Гострий гнійний артрит може спричинити абсцес, сепсис і навіть стати причиною летального результату.
Як лікується артрит?
Стандартне лікування артриту включає прийом знеболювальних та протизапальних препаратів. Іноді призначаються антибіотики, кортикостероїдні засоби.
Важливо подбати про комплексне лікування патології, оскільки в іншому випадку є ризик незворотних процесів у суглобі. За таких умов повне одужання вже буде неможливим, і терапія буде спрямована лише на зменшення симптоматики.
Традиційне лікування не завжди ефективне та безпечне. Прийом препаратів часто дає лише тимчасове полегшення та до того ж супроводжується безліччю побічних ефектів.
Особливості діагностики артриту
Результат артриту непередбачуваний і може спричинити важкі наслідки. Тому найменші симптоми мають стати приводом для звернення до лікаря.
Діагноз встановлюється на основі анамнезу, візуального огляду, даних лабораторних аналізів та інструментальних методів. Іноді при підозрі на артрит призначається пункція суглоба, артроскопія та біопсія.
Як остеопатія допоможе у лікуванні артриту
Враховуючи вид та ступінь прогресування хвороби остеопатія може використовуватись як самостійний метод лікування або допоміжний у стадії ремісії. Вона дозволяє усунути біль у суглобі без застосування ліків. Остеопатичні методики забезпечують такий результат:
- посилення кровообігу та току лімфи;
- усунення набряку;
- зменшення запалення;
- відновлення природних процесів відновлення тканин;
- прискорення одужання;
- нормалізація рухливості суглоба.
Крім того, методи остеопатії балансують навантаження на суглоб і цим розвантажують його. Впливи виконуються руками – з комфортом для пацієнта, що особливо важливо при больовому синдромі. Методи остеопатії спрямовані на усунення причин запалення, що забезпечує повне одужання та тривале збереження результату.
Для повного лікування артриту потрібно 8-10 сеансів остеопатії. Для запису залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів
Ціни на лікування артриту у Харкові
Назва послуги | Тривалість | Вартість |
---|---|---|
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) | 60 хвилин | 1700 грн |
Перший сеанс лікування | 60 хвилин | 2000 грн |