Лікування болю між лопатками

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Біль між лопатками – досить поширена проблема серед людей різного віку. Найчастіше до неї схильні пацієнти старше 40 років. Больовий синдром може вказувати на велику кількість різних патологій, зокрема, бути наслідком ушкодження суглобів, голови, падіння на куприк. Це провокує зміщення осі та органів, накопичення токсинів у тілі. На тлі цього розвивається біль.

Чому виникає біль між лопатками?

Викликати симптом можуть різні патології:

 1. остеохондроз;
 2. захворювання м’язів (міозити);
 3. грижі, викривлення хребта;
 4. запалення суглобів;
 5. артроз;
 6. розтягування зв’язок;
 7. неправильна постава (сутулість);
 8. спазми м’язів;
 9. захворювання нервової системи (нескоординована робота може призвести до утворення спазмів);
 10. фізична перенапруга.

Чому болить між лопатками - схема

Також причина може приховувати в серцево-судинних захворюваннях, патологіях шлунково-кишкового тракту, легень та ін. Тільки визначення справжньої причини допоможе надовго позбутися дискомфорту.

Як остеопатія лікує біль між лопатками?

Остеопат, використовуючи високу чутливість своїх пальців, визначає проблемні зони, оцінює м’язову напругу та болючі точки. За допомогою остеопатичних прийомів він не просто усуває біль, а впливає на справжню причину його виникнення.

Під час прийому лікар оцінює стан кісток, м’язів і зв’язок, а також розташування органів, тонус тканин, їх щільність, температуру. За допомогою остеопатичних технік вдається:

 1. поліпшити кровопостачання, лімфовідтік;
 2. зняти спазм м’язів, нормалізувати їх тонус;
 3. прибрати фізичні зажими;
 4. нормалізувати провідність нервових імпульсів у тканинах.

Результати помітні вже після першого сеансу, а після проходження курсу лікування з 5-10 процедур з інтервалом 7-10 днів пацієнт повертається до повноцінного життя, зовсім забуваючи про симптоми, що його турбували раніше.

Якщо у вас спостерігаються хронічні болі в області лопаток або хребта, які порушують звичний спосіб життя, зверніться до остеопата. Фахівець не лише позбавить вас дискомфорту, але й допоможе вилікувати основну патологію.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Він спрямований на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування болю між лопатками

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1200 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up