Лікування болю в коліні

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Болючість у коліні може вказувати на патологію суглоба. Така проблема властива пацієнтам після 40 років, але в останні роки вона молодшає і турбує все молодше населення. Викликати біль у коліні може артрит, артроз, деформуючий остеоартроз, подагра. Це серйозні захворювання, які потребують обов'язкового лікування, тому не варто затягувати візит до лікаря.

Чому з’являється біль у коліні?

Коли пацієнт потрапляє на прийом до остеопата, крім хворобливих відчуттів, його можуть турбувати інші симптоми:

 • порушення рухливості суглобів;
 • хрускіт у колінах під час руху;
 • припухлість, набряк м’яких тканин, почервоніння шкіри над суглобом, місцеве підвищення температури.

Біль у коліні - схема появи болю

На початкових етапах біль у коліні з’являється після фізичних навантажень, у міру прогресування хвороби навіть у стані спокою.

Пам’ятайте: чим раніше ви звернетеся за допомогою, тим швидше вдасться досягти одужання.

Чим остеопат допоможе при болях у коліні?

Остеопат розглядає організм як цілісну біомеханічну систему, де всі елементи взаємопов’язані, і поява дискомфорту свідчить про певну «поломку». Лікар, використовуючи високу чутливість пальців, знаходить, на якому рівні стався збій та руйнує причинний механізм.

У 90% випадків причина болю в коліні знаходиться поза суглобом і лише у 10% дискомфорт пов’язаний із пошкодженням анатомічної області.

Лікування проводиться без використання ліків та операцій – швидко та безболісно для пацієнта!

Механіка лікування болю в коліні остеопатією

Викликати дискомфорт можуть не лише структурні зміни в тканинах, а й порушення кровотоку, іннервації, м’язові блоки та зажими. Тому дії остеопата спрямовані саме на виявлення та руйнування причинного механізму:

 1. усунення фізіологічного дисбалансу в тілі, що веде до неправильного розподілу фізичного навантаження;
 2. відновлення кровообігу та передачі нервових імпульсів на периферії;
 3. усунення запальних процесів;
 4. визначення та усунення м’язових блоків та зажимів, які провокують їх нерівномірний натяг;
 5. відновлення рухливості колін.

Спочатку лікар-остеопат спрямовує свої дії на відновлення балансу в тілі та нормалізацію біомеханіки суглоба. Ефект досягається завдяки використанню спеціальних технік – м’яких та безболісних для пацієнта. Після такого впливу біль проходить і зникають передумови для його розвитку надалі. Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Він спрямований на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування болю в коліні у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (обстеження, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up