Лікування болю в трапецієподібних м’язах

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Трапецієподібний м'яз розташовується у верхній частині спини, відповідає за повороти плечового пояса та голови. Під впливом несприятливих факторів він може подовжуватися або коротшати, що проявляється дискомфортом, відчуттям скутості. Якщо ви відчуваєте біль у трапецієподібних м'язах, зверніться на прийом до остеопата. Він ретельно обстежить органи та тканини, з'ясує причину появи дискомфорту, після чого підбере метод його усунення.

Болі в Трапецієподібних м'язах

Що може спричинити біль у трапеції?

Ця проблема турбує не лише спортсменів, а й звичайних людей у різному віці. Викликати біль у трапецієподібних м’язах можуть різні фактори:

 • інтенсивні фізичні навантаження;
 • тривале перебування у незручній позі;
 • недостатня активність, що веде до ослаблення м’язів;
 • ушкодження м’яких тканин;
 • запальні процеси;
 • порушення постави, викривлення хребта;
 • неврологічні порушення та ін.

Також вона може виникати на тлі травм суглобів, голови, куприка, через які зміщується вісь тіла, внутрішні органи та судини. Це веде до порушення кровообігу, відтоку рідини, накопичення токсинів, що провокує біль.

Завдяки високій чутливості рук, остеопату вдається знайти справжню причину болю у верхній частині спини та усунути її, позбавивши таким чином пацієнта від неприємного симптому. Під час огляду фахівець слухає кожен шар тканин, вивчає повну історію хвороби пацієнта, щоб знайти причину болю та усунути її.

Як остеопатія лікує біль у трапецієподібних м’язах

Остеопатичні техніки дозволяють м’яко, без болю виявити, чому з’являється дискомфорт і усунути причину. Таким чином, вдається надовго забути про дискомфорт у верхній частині спини.

Застосовуючи остеопатичні техніки, можна досягти таких ефектів:

 • нормалізація тонусу трапецієподібних м’язів, підвищення їх еластичності;
 • прискорення відновлення після травм, розтягнення;
 • посилення кровообігу, трофіки;
 • нормалізація рухливості шиї, плечового пояса;
 • підвищення доступу кисню до тканин;
 • нормалізація іннервації;
 • усунення спазмів, блоків, зажимів.

В результаті вдається повністю позбутися болю, дискомфорту та відчуття скутості, а пацієнтові відчути легкість рухів.

Остеопатія – це м’які методи лікування різних проблем зі здоров’ям без болю, хімічних препаратів та втручання в організм. Тільки щадні способи, спрямовані на природне та самостійне відновлення організму.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Він спрямований на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування болю в трапеції

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1200 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up