Лікування бронхіальної астми

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Бронхіальна астма характеризується порушенням дихальної функції та погіршенням роботи всієї грудної клітини. Захворювання негативно позначається не лише на житті хворого, а й може стати причиною прогресування патологій органів грудної клітини, хребта.

Остеопатія спрямована на усунення присутніх дисфункцій, а також на покращення загального здоров’я. Вона розглядає організм людини як цілісну систему, в якій всі елементи взаємопов’язані та впливають один на одного.

Використовуючи певну техніку, лікар-остеопат дозволяє взяти захворювання під контроль, попередити його прогресування і навіть досягти повного зникнення його проявів. Такий підхід може використовуватись як у дорослих, так і у малюків.

Симптоми бронхіальної астми

При такій патології порушується діяльність усієї грудної клітки:

 • страждає функціональність ребер та грудного сегмента хребетного стовпа;
 • спостерігається гіпертонус дихальних м’язів, діафрагми;
 • погіршується дихальна функція;
 • знижується рухливість грудної клітки.

При цьому хворого турбує постійна задишка, хрипи, кашель, періодично з’являються напади задухи.

Причини астматичного розладу

Як остеопатія допомагає у боротьбі з бронхіальною астмою

Діяльність остеопата спрямована на наступне:

 • усунення структурних дисфункцій;
 • зміцнення імунітету;
 • поліпшення загального самопочуття пацієнта;
 • відновлення роботи нервової системи

Важливо! Остеопат нормалізує функції вегетативної нервової системи, оскільки саме порушення її роботи призводить до бронхоспазму та появи задухи.

Тобто дії лікаря спрямовані не на усунення симптомів бронхіальної астми, а на руйнування механізму формування патології та зміцнення здоров’я пацієнта.

Правильно підібрані остеопатичні техніки дозволяють досягти таких результатів:

 • повний контроль над хворобою, значне скорочення або повне зникнення її симптомів;
 • зменшення потреб у використанні засобів для невідкладної допомоги;
 • зниження дози препаратів для лікування патології;
 • більш рідкісні напади задухи або їх повне зникнення.

Після проходження курсу лікування ви зможете дотримуватись активного способу життя, займатися спортом та не турбуватися про черговий астматичний напад.

Лікування бронхіальної астми остеопатією – це ефективно та безпечно.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. В цей час остеопат знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар-остеопат може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування остеопату передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Він спрямований на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування бронхіальної астми у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Консультація остеопату 60 хвилин 1200 грн
Первинний прийом остеопату 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up