Лікування бронхіту остеопатією

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Бронхіт – запальний процес, який поширюється на бронхи, може протікати у гострій та хронічній формі. Хвороба може бути спричинена різними факторами, причому деякі з них неможливо усунути за допомогою медикаментозної терапії.

Причини виникнення бронхіту

Остеопатія дозволяє виявити першопричину запального процесу та усунути її. Так, у ході консультації лікар може виявити у пацієнта анатомічну схильність до розвитку бронхіту:

 • неправильне розташування бронхів, наприклад, їх опущення;
 • порушення кровообігу в органах дихання;
 • застійні явища;
 • порушення дренажної здатності бронхів;
 • зміщення хребта;
 • порушення метаболізму, іннервації органів дихання.

Знижений імунітет, схильність до алергії також підвищують ризик розвитку бронхіту. Правильно підібрані остеопатичні техніки дозволяють зруйнувати ці механізми і тим самим прибрати схильність до патології.

Коли звертатись до остеопата

На бронхіт можуть вказувати такі симптоми:

 • кашель;
 • болі у грудній клітині;
 • задишка, утруднене дихання;
 • висока температура, озноб (у гострій стадії);
 • хрипи при диханні;
 • головний біль, загальна слабкість, швидка стомлюваність.

Якщо ви виявили у себе схожі ознаки, не зволікайте зі зверненням до лікаря. Своєчасне лікування дозволить швидше позбутися хвороби та попередити її ускладнення.

Як остеопатія допомагає у боротьбі з бронхітом

Остеопат розглядає організм як цілісну систему та підбирає методи лікування, які допоможуть нормалізувати загальне здоров’я та зміцнити імунітет. Ефективність остеопатії при бронхіті обумовлена тим, що фахівець впливає на причину запалення.

В результаті вдається:

 • збільшити рухливість грудної клітки, що сприяє покращенню виведення мокротиння;
 • підсилити кровообіг та відтік лімфи;
 • нормалізувати обмінні процеси;
 • зміцнити імунний захист;
 • відновити анатомічно правильне розташування бронхів та інших внутрішніх органів.

Зруйнувавши механізм розвитку запалення, вдається досягти стійкої ремісії, а згодом повністю вилікувати навіть хронічну форму бронхіту.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. В цей час остеопат знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар-остеопат може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування остеопатом передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування бронхіту у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Консультація остеопату 60 хвилин 1700 грн
Первинний прийом остеопату 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up