Лікування енурезу у дітей

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Енурез - патологічний стан, при якому відбувається мимовільне сечовипускання. Серед дітей найбільше поширена нічна форма, денна зустрічається рідко.

Говорити про розвиток енурезу у дитини можна не раніше, ніж вона досягне 4-5 років. До цього віку в головному мозку залишаються несформованими нервово-фізіологічні зв’язки, які допомагають малюкові зрозуміти сигнал про необхідність походу до туалету вночі.

Лікування енурезу у дітей – схема проблеми.

Сечовипускання контролюється центральною нервовою системою. У віці від 2 років малюк може розпізнати позиви, повністю процес встановлюється до 3-4 років.

Що провокує енурез у дитини?

Виявити справжню причину проблеми остеопат може лише після огляду маленького пацієнта, прослуховування його тіла за допомогою чутливих пальців. Найчастіше енурез у дітей виникає на тлі:

 1. перезбудження нервової системи – стреси в сім’ї, збої режиму дня, переляк;
 2. застарілих травм крижа, куприка (як правило, з’являються ще в процесі навчання малюка ходьбі через часті падіння на попу) – зустрічаються у 50% дітей;
 3. родових травм шийного відділу хребта.

Як остеопатія лікує енурез

Використовуючи високочутливі руки, лікар-остеопат прослуховує всі шари тканин, визначає їх густину, температуру, будову. Це дозволяє визначити, на якому рівні відбулася «поломка» та усунути її м’якими техніками.

Остеопатичні методи дозволяють:

 1. відновити роботу ЦНС, зокрема відділу, який контролює процес сечовипускання;
 2. нормалізувати проведення нервових імпульсів на рівні крижів;
 3. поліпшити кровообіг та відтік лімфи в головному мозку;
 4. позбавитися від застарілих травм копчика, повернути йому правильне анатомічне положення;
 5. повернути фізіологічне положення хребцям шийного відділу, усунути зажими судин та нервових волокон у цій області.

Усунення причини енурезу сприяє налагодженню процесу сечовипускання у дитини без прийому препаратів. Процедура проходить комфортно та без болю. Для закріплення результату потрібно 5-10 сеансів з інтервалом 7-10 днів. Кількість відвідувань лікаря підбирається індивідуально з урахуванням виразності проблеми та причини її виникнення.

Якщо ви підозрюєте у дитини енурез, запишіться на консультацію до остеопата. Він проведе огляд, з’ясує першопричину патології та допоможе позбутися проблеми без болю та хімічних препаратів.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування дитячого енурезу у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування для дітей віком від 1 року 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up