Лікування гіперзбудливості

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Гіперзбудливість завдає масу незручностей не тільки батькам, а й самій дитині. Вона заважає зосередитися на конкретній задачі, досягти успіху в навчанні, знайти улюблене заняття. Різкі перепади настрою від сміху до істерик, погана поведінка також свідчить про наявність проблеми.

Батькам важливо не списувати все на непослушність чи особливості характеру, а своєчасного звернутися до лікаря для діагностики. Раннє виявлення патології та її лікування – запорука не лише гарної поведінки, а й відсутності ускладнень у дорослому віці.

Причини виникнення гіперзбудливості

Такий стан розвивається внаслідок підвищеної збудливості центральної нервової системи, чим обумовлені надмірні емоційні сплески, крики, бурхливі реакції в дитини. Найчастіші причини патології:

 1. затяжні або ускладнені пологи;
 2. родові травми у немовляти;
 3. інфекційні захворювання;
 4. передчасні пологи.

Ускладнені пологи - схематичне зображення

Рідше гіперактивність провокує отруєння свинцем, нестача поживних речовин у їжі.

Симптоми гіперзбудливості

Запідозрити синдром можна за такими проявами:

 1. непосидючість
 2. активні рухи руками, ногами під час розмови, хвилювання;
 3. дитині важко зосередитися на тихих іграх;
 4. нездатність сидіти на місці під час занять;
 5. дитині постійно треба рухатися, кудись бігти;
 6. систематичне втручання у чужі розмови, заняття;
 7. дитина дає відповіді на запитання, не дослухавши їх до кінця тощо.

При гіперзбудливості дитина постійно перебуває на взводі. Такі прояви стають помітними вже з 2-3 роки, і при їх виявленні краще відразу проконсультуватися з фахівцем.

Як остеопатія допомагає у лікуванні

Остеопат має високу чутливість пальців, завдяки чому вдається виявити будь-які зажими, зниження тонусу та усунути їх. Саме така дія допомагає відновити адекватну роботу ЦНС і відповідно прибрати причину, яка викликає підвищену збудливість у дитини.

Щоб позбутися проблеми, достатньо кількох сеансів у остеопата. Вирішити її вдасться без застосування препаратів, що викликають серйозні побічні реакції, та операцій. При цьому результат зберігається назавжди, оскільки руйнується механізм виникнення синдрому.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування гіперзбудливості у дітей та підлітків

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up