Лікування клишоногості у дітей

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Клишоногість - вроджена патологія гомілок і стоп. Крім естетичного дефекту, люди з такою хворобою страждають від низки супутніх проблем, тому важливо провести лікування ще в ранньому дитячому віці.

Як правило, клишоногість є вродженою аномалією і розвивається внаслідок несприятливого впливу на плід ще у внутрішньоутробному періоді. Це можуть бути:

 • погана екологічна ситуація;
 • вірусні хвороби мами під час вагітності;
 • нестача вітамінів, кальцію.

Примітно, що клишоногість у 2-3 рази частіше діагностується у хлопчиків. Виявити проблему можна навіть у перший місяць життя немовляти.

Чому важливо боротися з клишоногістю з дитинства

При підозрі на клишоногість краще відразу ж звернутися до лікаря. Відсутність лікування призведе до того, що в подальшому під час навчання ходьбі дитина спиратиметься на пошкоджену стопу. Це призведе до ще більшої деформації. До того ж відбувається порушення функцій усієї ноги, страждає постава, хода. У більш дорослому віці турбуватимуть проблеми з хребтом.

Тому починати лікування слід якомога раніше. У дитячому періоді м’язи та зв’язки ще податливі, добре тягнуться. Тому шанси на відновлення фізіологічного положення стопи дуже високі.

Як остеопатія лікує клишоногість

Лікар-остеопат для корекції клишоногості використовує щадні техніки. Застосовуючи високу чутливість своїх рук, він точно знаходить область ушкодження, визначає місце неправильного положення м’язів, зв’язок, кісток та відновлює їх фізіологічне розташування.

Клишоногість у дітей - зовнішній вигляд

Для закріплення результату у комбінації з методами остеопатії застосовується ортопедичне лікування. Відновлювальна терапія необхідна дитині протягом усього періоду росту. Побачити явні покращення ви зможете вже через 2-3 сеанси. Після проходження повного курсу лікування ви помітите повну відсутність симптомів клишоногості.

Кількість сеансів остеопат визначає індивідуально для кожного малюка, враховуючи вираженість деформації. Процедури проходять комфортно та безболісно.

Якщо ви помітили найменші прояви клишоногості у дитини, не відкладайте звернення до лікаря – запишіться на прийом до остеопата.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування дитячої клишоногості

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом пацієнта від 1 року (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування клишоногості 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up