Лікування косоокості у дітей

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Косоокість зустрічається приблизно у 10% немовлят. Може бути вродженою та набутою. Патологія нерідко є наслідком порушення внутрішньоутробного розвитку чи травм у процесі пологів.

Небезпека дитячої косоокості

Якщо ви помітили навіть незначну косоокість у дитини, не відкладайте звернення до лікаря. При такій аномалії очі швидко втомлюються під час читання чи виконання інших завдань, а пацієнт відчуває частий головний біль.

До того ж косоокість схильна до прогресування. Тому чим раніше ви звернетеся за медичною допомогою, тим швидше вдасться позбутися хвороби.

Види косоокості у дітей

Як остеопатія лікує косоокість у дитини

Традиційна медицина пропонує два варіанти лікування косоокості у дітей – медикаментозно та хірургічним способом. Однак обидва методи пов’язані з великою кількістю можливих ускладнень.

Остеопатія пропонує м’якіші методи лікування косоокості у дітей. Терапія проводиться без препаратів та радикальних втручань у організм маленького пацієнта. Все, що використовує лікар для обстеження та лікування – це свої високочутливі руки. З їх допомогою він знаходить справжню причину косоокості та усуває її.

Застосовуючи остеопатичні техніки, вдається відновити симетрію кісток, окорухових м’язів та м’яких тканин лицьової частини черепа. Також нормалізується кровообіг у судинах, що живлять око, тканини отримують достатню кількість кисню та поживних речовин.

Остеопатія може використовуватися для первинного лікування косоокості у дітей, а також після операції. У цьому випадку вдається прискорити відновлення, зменшити ризик ускладнень та уникнути повторного хірургічного втручання.

Полегшення настає вже після першого сеансу, напруга очей при читанні стає меншою, а втома не турбує дитину довше. Для отримання стійкого результату потрібно від 5 до 10 сеансів з інтервалом 7-10 днів.

Якщо ви помітили у дитини навіть незначну косоокість, зверніться до остеопата. На ранніх етапах патологія швидко та успішно лікується без хімічних препаратів та операції.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування дитячої косоокості

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом у лікаря для дітей віком від 1 року (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up