Лікування набряку ніг

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
«До кінця дня ноги наливаються, стають, наче свинцеві, і не поміщаються у взуття». З такою проблемою пацієнти часто приходять до остеопата.

Причини набряку ніг

Причина може полягати в порушенні кровообігу та лімфотоку, що веде до застійних явищ. Нерідко ноги наливаються при серцево-судинних захворюваннях, для яких характерне порушення переміщення рідини в організмі.
Інші причини появи симптому:

 • хвороби нирок, печінки;
 • перенесені операції на серці;
 • тривале голодування;
 • порушення обміну речовин в організмі;
 • прийом деяких ліків.

Набряки-ніг---фото-порівняння-з-нормальною-ногою

Як остеопатія лікує набряки ніг

У тілі людини все пов’язано на функціональному та анатомічному рівні в єдину систему. Всі м’язи, зв’язки, нерви, судини покриває фасціальна тканина, яка забезпечує взаємозв’язок між структурами.

Щоб визначити, чому наливаються ноги і як позбавитися причини появи цього симптому, лікар-остеопат проводить ретельне обстеження пацієнта. Використовуючи високу тактильну чутливість рук, фахівець:

 1. «просушує» тканини, визначаючи зажими, області застою рідини, спазми;
 2. оцінює еластичність та рухливість органів, м’язів;
 3. визначає, де саме стався збій.

Остеопат не лікує набряки ніг, а усуває причину їх виникнення. Наприклад, коли хребці і кістки черепа займають правильне анатомічне положення, лімфа і кров починає активно циркулювати по організму, симптом зникає сам собою і більше не повертається.

Якщо наливаються ноги внаслідок застою лімфи, остеопат виконує ручний лімфодренаж. Ця процедура вимагає точності та акуратності рухів, оскільки судини дуже тендітні. В результаті вдається:

 1. прибрати найменші спазми та м’язові напруження;
 2. підвищити тонус стінок судин;
 3. стимулювати нормальний відтік лімфатичної рідини.

Саме це і веде до усунення набряків у нижніх кінцівках. А разом з тим зникає хронічна втома та головний біль, покращується стан шкіри, спостерігається приплив сил та енергії.

Якщо у вас надвечір набрякають ноги, зверніться до остеопата, щоб виявити причину та усунути її. Це швидко, безболісно та ефективно!

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування набряку ніг у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up