Лікування відчуття голоду

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Вас турбує постійне відчуття голоду? Їсти хочеться навіть після повноцінного прийому їжі? Такий сигнал може вказувати на численні розлади в організмі або бути сигналом негативних впливів, які в подальшому призведуть до проблем зі здоров'ям.

Часто прояв виникає через те, що порушилась перистальтика першої порції дванадцятипалої кишки, сфінктер якої має властивість закриватися та відкриватися. При відкритті сфінктера виділяється кислота для перетравлювання харчової грудки. Якщо ж сфінктер відкритий, а грудки немає, людину мучить постійне відчуття голоду.

Звернутися з такою проблемою ви можете до остеопата. Фахівець ретельно обстежує всі органи та тканини, використовуючи високу чутливість своїх рук. Це дозволяє точно встановити походження симптому та усунути його за 5-10 сеансів, таким чином позбавившись неприємного прояву, а також зменшивши ризик розвитку ожиріння та інших хвороб.

Чому виникає відчуття голоду

Остеопатія розглядає організм людини як цілісну систему, де все взаємопов’язано. І відчуття голоду далеко не завжди зумовлене хворобами ШКТ. Воно може з’являтися і з інших причин:

 • дотримання жорсткої дієти;
 • стреси, депресія;
 • нічний спосіб життя;
 • цукровий діабет;
 • нестача води в організмі;
 • надлишок солодкого в раціоні;
 • одноманітне харчування, прийом алкоголю;
 • інтенсивна інтелектуальна праця;
 • порушення гормонального балансу;
 • нестача мікроелементів в організмі.

Почуття голоду через цукровий діабет 2 типу

Використовуючи мануальні прийоми, остеопат оцінить стан усіх органів, визначить, з якої причини з’являється надмірний апетит, і допоможе позбутися її.

Процес лікування відчуття голоду остеопатією

Тільки усунення механізму виникнення проблеми допоможе отримати довготривалий ефект. Саме тому остеопат, використовуючи високу чутливість пальців, ретельно обстежує пацієнта, визначає, які фізіологічні процеси порушені в організмі, що викликає неправдивий сигнал про голод і підбирає методи корекції.

За допомогою остеопатичних технік вдається:

 • нормалізувати обмінні процеси;
 • відновити коректну передачу нервових імпульсів;
 • поліпшити циркуляцію лімфи, крові;
 • підвищити засвоєння поживних речовин з їжі;
 • поліпшити емоційний стан, що важливо при стресах, депресіях;
 • нормалізувати роботу травного тракту.

Досягнення терапевтичного результату відбувається без застосування ліків та інших втручань в організм пацієнта. Потрібно 5-10 сеансів з періодичністю 7-10 днів. Остеопат лише коригує внутрішні процеси у тілі, допомагаючи йому відновитися самостійно.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. В цей час остеопат знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар-остеопат може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування остеопату передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування відчуття голоду у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Консультація остеопата 60 хвилин 1700 грн
Первинний прийом у остеопата 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up