Лікування порушення концентрації уваги

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Дитина часто не слухається вас, не може й хвилини всидіти на місці, а від сміху до крику чи істерики минає кілька секунд? Найчастіше батьки списують це все на погане виховання та неслухняність, але причина криється у порушенні концентрації уваги.

Синдром дефіциту уваги – проблема, яку важливо вчасно виявити та вилікувати. Інакше вона може спостерігатися навіть у дорослому віці. Якщо дитині складно сконцентруватися на певному завданні, то згодом вона недоотримуватиме необхідну інформацію і відставатиме у навчанні. А відсутність якісної освіти може негативно позначитися на її житті загалом. Тому так важливо вчасно розпізнати проблему та звернутися до лікаря.

Як розпізнати синдром дефіциту уваги?

Ознаки патології, виявивши які слід відразу ж відправитися до фахівця:

 1. неможливість дитини сконцентруватися на предметі, задачі та завершити її;
 2. систематичні незначні помилки;
 3. часта зміна занять, захоплень;
 4. відсутність посидючості, зібраності при виконанні конкретного завдання;
 5. постійна забудькуватість;
 6. відсутність бажання займатися справами, які потребують розумової напруги;
 7. дитина легко відволікається;
 8. є складнощі з організацією будь-якої діяльності.

Все це можна списати на неслухняність або особливості характеру, але правильніше звернутися до остеопата і переконатися, що така поведінка не пов’язана з серйознішими розладами.

Як остеопатія лікує дефіцит уваги

Якщо у вашої дитини є проблеми з концентрацією уваги, не поспішайте займатися медикаментозним лікуванням, адже для усунення симптому використовуються серйозні препарати, які спричиняють ряд важких побічних реакцій. При цьому причина нікуди не зникає, і проблема турбує дитину знову.

Використовуючи високу чутливість своїх рук, остеопат знайде, які структурні зміни призвели до порушення роботи ЦНС і викликали синдром дефіциту уваги. Їхнє усунення проводиться за кілька сеансів без застосування препаратів та хірургічних втручань – виключно руками спеціаліста.

Таким чином відбувається нормалізація правильної роботи нервової системи та відновлення концентрації уваги. Проблема зникає повністю, оскільки руйнується причина її виникнення.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів ведеться у багатьох профільних вишах. В Україні ця дисципліна до низки офіційних поки що не відноситься, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування дитячого порушення уваги у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up