Лікування вальгусної деформації стоп та суглобів

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Вальгусна деформація стоп та суглобів, як правило, діагностується у дитячому віці. Патологія розвивається на тлі слабкості м'язової тканини та зв'язок. Під тиском ваги власного тіла висота склепіння стоп зменшується, внаслідок чого вони набувають Х-подібної форми.

При ранньому виявленні вальгусна деформація успішно піддається лікуванню. Якщо ж вчасно не звернутися по медичну допомогу, існує високий ризик розвитку ускладнень – викривлення хребта, артрозу, остеохондрозу, болю в ногах.

Тому батькам важливо стежити за положенням стоп у дитини та у разі необхідності негайно звертатися до лікаря.

Причини вальгусної деформації

Спровокувати вальгусну деформацію стоп можуть такі фактори:

 • дефіцит вітамінів та мікроелементів у раціоні;
 • рахіт;
 • патології метаболізму, кісткової тканини;
 • вроджені травми;
 • генетична схильність;
 • травми стопи;
 • стрімкий ріст малюка;
 • неправильно підібране взуття.

Види вальгусної деформації стоп та суглобів

Ризик вальгусної деформації збільшується у недоношених дітей, при дисплазії кульшового суглоба, перенесенні вірусних інфекцій на першому році життя.

Як остеопатія лікує вальгусну деформацію стоп

При виявленні патології досягти вираженого результату дозволяє комплексне лікування, яке включає:

 • остеопатичні техніки – допомагають виявити та скоригувати причину деформації;
 • масаж – посилює кровообіг, метаболізм;
 • голкотерапію;
 • носіння індивідуальних ортопедичних устілок.

Для кожного пацієнта ортопед підбирає персональний план лікування залежно від ступеня деформації та її розвитку. Комплексний підхід дозволяє відновити кровообіг у тканинах, повернути стопам правильне положення та закріпити отриманий результат.

Пам’ятайте: чим раніше ви звернетеся за медичною допомогою при вальгусній деформації, тим простіше і швидше вдасться її позбутися.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування вальгусної деформації стоп та суглобів у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up