Лікування варуса стоп

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Варус стоп можна побачити навіть з першими кроками малюка. Це захворювання, при якому стопи «вивернуті» назовні, при цьому коліна звести разом неможливо, через що положення ніг набуває О-подібної форми.

Варусна деформація завдає дитині чимало незручностей і може призвести до серйозних проблем з опорно-руховим апаратом, якщо вчасно не розпочати лікування. Швидка стомлюваність, викривлення взуття, незграбна хода – ось ознаки, на які слід звернути увагу батькам і у разі їх появи відправитися до фахівця.

Як проявляється варус стоп - схематичне зображення

Чому виникає варусна деформація?

Викликати патологію можуть такі фактори:

 1. неврологічні захворювання;
 2. дефіцит вітаміну Д та інших поживних речовин;
 3. рахіт;
 4. генетична схильність;
 5. зайва маса тіла у малюка;
 6. сильне навантаження на незміцнілі стопи дитини;
 7. носіння незручного взуття.

Як остеопатія допомагає позбутися варусу стопи

При появі перших ознак хвороби запишіться відразу на прийом до остеопата. У деяких випадках варус буває фізіологічним та проходить самостійно. Але тільки лікар може визначити масштаб проблеми та дати прогноз у конкретному випадку.

Використання остеопатичних технік у лікуванні варусної деформації показує виражений ефект. Завдяки високій чутливості рук, лікар може визначити надмірну напругу або слабкість м’язів, їх локалізацію та підібрати метод усунення патологічного механізму.

За допомогою остеопатії вдається:

 1. поліпшити кровообіг та іннервацію в ногах;
 2. нормалізувати тонус та еластичність м’язових волокон, зв’язкового апарату
 3. прибрати зажими, підвищений тонус;
 4. зміцнити м’язи ніг.

Лікування варуса остеопатією – це ефективно, безпечно та безболісно. Такі техніки можуть використовуватися навіть у найменших і дозволяють повністю позбутися патології.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

 

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування варуса стоп

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up