Лікування вегето-судинної дистонії (ВСД)

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Вегето-судинна дистонія (ВСД) - не самостійна хвороба, а синдром, який включає різні симптоми. Проблема проявляється переважно у підлітковому віці на тлі гормонального сплеску та негативно позначається на якості життя.

Симптоми ВСД

Часті супутники ВСД:

 1. головний біль;
 2. аритмія;
 3. перепади артеріального тиску;
 4. швидке настання втоми;
 5. пітливість;
 6. часте дихання;
 7. болі в животі;
 8. нудота, блювання;
 9. холодні руки та ноги.

Діагноз зазвичай встановлюється, якщо інших об’єктивних причин присутніх симптомів не виявлено. Рекомендації лікарів у цьому випадку зазвичай зводяться до здорового способу життя та спостереження за самопочуттям дитини.

Лікування вегето-судинної дистонії (ВСД) - симптоми

Оптимальним рішенням у такому випадку стане звернення до остеопата. Лікар, використовуючи високу чутливість своїх рук, прослухає все тіло пацієнта, виявить, які структурні зміни провокують погіршення самопочуття і допоможе їх позбутися. Таким чином буде усунуто саме причину ВСД, а не її прояви.

Як остеопатія лікує вегето-судинну дистонію

При вегето-судинній дистонії головна проблема криється у неадекватній реакції судин на зовнішні подразники. І методи остеопатії допомагають відновити цей механізм.

Правильно підібрані техніки дозволяють нейтралізувати причину розвитку ВСД та досягти таких результатів:

 • відновлення анатомічного положення куприка, шийних хребців;
 • коригування наслідків пологових травм (у тому числі давніх);
 • покращення кровообігу в судинах головного мозку;
 • усунення наслідків черепно-мозкових травм;
 • нормалізація функцій центру вегетативного регулювання.

За допомогою високої чутливості пальців лікар визначає спазми, зажими, порушення кровотоку у різних частинах тіла. Використовуючи остеопатичні техніки, він усуває всі блоки та зажими, внаслідок чого організм починає працювати, як єдина злагоджена система, а всі симптоми ВСД зникають.

Для отримання такого результату потрібно пройти курс лікування у остеопата з 5-10 сеансів, які проводяться 1 раз на 7-10 днів.

Вилікуватися від ВСД можна! Для цього достатньо звернутись до досвідченого остеопата.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування вегето-судинної дистонії (ВСД) у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up