Лікування захворювань ЛОР-системи

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
ЛОР-захворювання – група патологій, які поширюються на вухо, горло чи ніс. Вони характерні для будь-якої вікової категорії, включаючи дітей. Найчастіше такі патології є ускладненням інфекцій чи розвиваються внаслідок зниженого імунітету.

При своєчасному виявленні симптоматики лікар легко поставить діагноз і підбере ефективне лікування. Головне – знати, які прояви вказують на хвороби ЛОР-системи, щоб вчасно звернутися за допомогою.

Ознаки ЛОР-патологій

Відправитися на консультацію до лікаря варто при появі таких симптомів:

 • закладеність носа, утруднене дихання;
 • присутність виділень зі слухового ходу, носа;
 • порушення слуху;
 • погіршення нюху;
 • збільшення підщелепних лімфовузлів;
 • біль у горлі, вухах;
 • відчуття розпирання в носі, очницях;
 • постійний головний біль.

Причини захворювань ЛОР-системи

Важливо розуміти, що всі ЛОР-органи взаємопов’язані між собою і, якщо вчасно не лікувати хворобу одного з них, можуть виникнути ускладнення з боку інших. Так, невилікуваний вчасно риніт здатний призвести до гаймориту.

Як остеопатія допомагає при лікуванні ЛОР-хвороб

Остеопатія розглядає організм людини як єдину систему, тому дії лікаря спрямовані на визначення та усунення причини патології, а не на полегшення симптоматики. Звернутися до остеопата ви можете з такими станами:

 1. Патології вуха: травми, отит, глухота, євстахіїт, тимпаніт;
 2. Захворювання порожнини носа: риніт, гайморит, синусити, аденоїди, носові кровотечі, травми або викривлення носової перегородки;
 3. Хвороби горла: хропіння, тонзиліт, фарингіт, ларингіт.

Головне завдання остеопата – відновити гармонійну роботу всіх елементів ЛОР-системи. Тільки при такому підході вдасться повністю позбутися навіть хронічних захворювань. Остеопатія спрямована на корекцію функцій всього організму як системи, що веде до загального зміцнення імунітету.

Переваги остеопатії при лікуванні ЛОР-захворювань:

 1. Безпека. Лікування проводиться без втручання в організм та використання препаратів.
 2. Безболісність. Остеопати використовують тільки м’які щадні методи терапії.
 3. Універсальність. Остеопатія ефективна при лікуванні хвороб ЛОР-системи як у дорослих, так і у дітей, у тому числі немовлят.
 4. Ефективність. Досягти одужання можна лише за 4-8 прийомів у лікаря.

Своєчасне використання остеопатії дозволяє швидко позбавитися патології і навіть уникнути необхідності в хірургічному лікуванні.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. В цей час остеопат знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар-остеопат може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування остеопату передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування ЛОР-хвороб у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Консультація остеопату 60 хвилин 1700 грн
Первинний прийом остеопату 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up