Лікування захворювань суглобів

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Щодня суглоби людини зазнають надмірних навантажень. Тому поява захворювань у цій частині опорно-рухового апарату практично неминуча.

Найчастіше пацієнти зіштовхуються з такою патологією як артроз (коксартроз, деформуючий остеоартроз). Його небезпека у тому, що при відсутності своєчасного лікування він призводить до непрацездатності людини.

Що таке коксартроз і чим він небезпечний?

Коксартроз – хронічне запалення суглоба, яке супроводжується руйнуванням хряща, зменшенням суглобової щілини та обмеженням рухливості кінцівки. Саме тому при появі перших симптомів не варто відкладати візит до фахівця.

Лише у чверті пацієнтів він розвивається як самостійне захворювання, у решти – як ускладнення інших суглобових уражень. Тому перед тим, як підібрати терапію, важливо визначити причину ураження та направити зусилля не тільки на усунення симптоматики, а й провокуючого фактора.

При коксартрозі в суглобі відбуваються дегенеративно-дистрофічні зміни, які спричиняють:

 • перекос тазу;
 • гіпотонію та атрофію м’язів, що призводить до кульгавості, для пересування потрібні милиці або тростина;
 • збільшення рухливості поперекового відділу хребта, що в подальшому призводить до появи больового синдрому.

Але неприємних наслідків вдасться уникнути, якщо вчасно звернутися до лікаря та пройти лікування.

Остеопатичне лікування захворювань суглобів

У клініці остеопатії Арсентьєвої В. М. використовується комплексний підхід до лікування суглобових захворювань. Тактика підбирається з урахуванням віку пацієнта, характеру патології, ступеня її тяжкості, супутніх хвороб. У комплексі з остеопатичними техніками може призначатися медикаментозна терапія, блокада замикаючого нерва, внутрішньосуглобові ін’єкції. У комбінації ці методи дають виражений та тривалий ефект.

При лікуванні коксартрозу дії лікаря спрямовані насамперед на виявлення та усунення першопричини захворювання. Остеопатичні техніки дозволяють:

 • прискорити одужання;
 • досягти максимального результату від призначеного комплексного лікування;
 • відновити функціональність суглобів, їх рухливість;
 • усунути болючість, зняти набряк;
 • поліпшити кровопостачання;
 • повернути тазу анатомічно правильне положення;
 • зміцнити м’язи, підвищити їх тонус, трофіку.

Остеопатичні техніки м’які та безпечні, їх застосування абсолютно безболісне. Вже після 1-2 сеансів пацієнт відчуває суттєве полегшення. Після проходження курсу з 8-10 процедур вдається досягти одужання, усунути причину хвороби та зменшити ризик рецидиву.

Однак, пам’ятайте, що максимальна ефективність лікування можлива лише на ранніх етапах хвороби. Тому проблеми, які виникають, краще вирішувати відразу, а не відкладати. Такий підхід дозволяє не лише попередити ускладнення та зберегти працездатність, а й уникнути дорогого оперативного втручання.

Якщо вас турбують захворювання суглобів, не відкладайте лікування – запишіться на прийом до остеопата у нашу клініку.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування захворювання суглобів та коксартрозу у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування суглобів (коксартрозу) 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up