Лікування захворювання внутрішніх органів

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
У будь-якому органі може виникнути хвороба, причому не одна, і найчастіше такі «поломки» спочатку не дають про себе знати. При відсутності своєчасної діагностики хвороба прогресує і провокує серйозні наслідки.

Види та ознаки захворювань

В організмі людини безліч структурних одиниць, тому всі захворювання внутрішніх органів поділяють на групи:

 • гастроентерологія – хвороби ШКТ;
 • гепатологія – порушення у роботі печінки;
 • кардіологія – патології серця;
 • гінекологія – хвороби статевої системи у жінок;
 • пульмонологія – порушення функцій легень;
 • нефрологія – патології нирок;
 • ендокринологія – захворювання органів ендокринної системи;
 • андрологія – хвороби репродуктивної системи у чоловіків;
 • ревматологія – патології сполучної тканини;
 • гематологія – хвороби крові та кровотворних органів.

У кожного порушення свої ознаки, аналізуючи які лікарю вдається поставити діагноз. Комбінацію специфічних симптомів називають синдромом.

Але є й загальні симптоми, характерні практично для кожної хвороби – біль чи дискомфорт, слабкість, швидка стомлюваність, почуття розбитості, проблеми зі сном тощо.

Чим небезпечні захворювання внутрішніх органів?

Наслідки залежиать від типу патології. Одні змушують змінити звичний спосіб життя та супроводжуються слабовираженими симптомами, інші можуть стати причиною інвалідності або навіть смерті та спричиняють виражені зміни.

Хвороби можуть бути хронічними (протікають епізодично) та гострими, коли без термінової медичної допомоги не обійтися.

Особливості остеопатичного лікування

Насамперед важливо зрозуміти, що остеопатія лікує не окремий орган, а все тіло, розглядаючи його як єдину систему, в якій всі елементи взаємопов’язані і знаходяться в постійному мікрорусі завдяки циркуляції крові, лімфи, диханню, перистальтиці. Тому вдається не просто позбутися симптомів, а досягти повного одужання, відновити функціональність всього організму.

У нормі кожен орган має свою амплітуду та траєкторію рухів, які порушуються навіть при незначному запаленні, опущенні, спайках, спазмах. В результаті орган хворіє.

Суть остеопатичного лікування в тому, що лікар повертає внутрішні органи в правильне анатомічне положення, нормалізує їхню рухливість, прибирає зажими та спазми, відновлює рух рідин та іннервацію. Все це веде не просто до покращення здоров’я, а до самооздоровлення організму.

Методами остеопатії у нашій клініці лікують:

 • гастрит;
 • запори;
 • патології органів малого тазу та ін.

Для кожного пацієнта остеопат підбирає прийоми індивідуально, враховуючи захворювання та характер його перебігу, загальний стан здоров’я пацієнта. Усі техніки м’які та безболісні, але при цьому дуже ефективні. Ви відчуєте полегшення після першого сеансу, а курс остеопатичного лікування з 8-10 процедур дозволить вам повністю забути про хворобу.

Для запису на консультацію телефонуйте або заповнюйте онлайн-форму на сайті.

Як відбувається лікування у остеопата

Класична терапія хвороб внутрішніх органів проводиться різними методами залежно від виду порушення та його перебігу:

 • медикаментозне лікування;
 • хірургічні методи;
 • фізіотерапія;
 • санаторно-курортне лікування;
 • зміна способу життя (дієтотерапія, оздоровчі процедури).

Проте ці методи, крім лікувального ефекту, мають і побічні дії, ускладнення. Так, прийом препаратів може негативно вплинути на інші внутрішні органи, а будь-яке втручання завжди пов’язане з ризиками для життя та післяопераційними ускладненнями. Альтернативою може стати остеопатія.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування захворювання внутрішніх органів у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up