Лікування заїкання у дітей

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Заїкання не викликає проблем з інтелектуальним чи фізичним розвитком, але завдає відчутного психологічного дискомфорту.

Діти з такою проблемою відчувають страх перед промовою. Нерідко присутні тіки обличчя. І головна складність у тому, що заїкання вимагає тривалого лікування, яке також не завжди дає свої результати.

У дітей проблему виявляють у період 2-6 років, коли відбувається встановлення мови. І якщо серед дорослих патологія спостерігається приблизно у 1%, то у дітей частота набагато вища.

Але є й хороша новина – при правильному підході заїкання можна повністю перемогти!

Причини виникнення патології

Точні чинники розвитку заїкання невідомі. Можливими причинами можуть бути:

 1. хронічні стреси;
 2. спадковість;
 3. патології вагітності;
 4. порушення ЦНС під час пологів.

Звідки з'являється заїкання у дітей

При появі заїкання не варто відкладати лікування, адже патологія може викликати:

 1. боязнь говорити;
 2. дратівливість;
 3. невпевненість у собі.

Як остеопатія лікує дитяче заїкання

Остеопатія прирівнюється до фізіотерапевтичних методів усунення хвороби. Останні дослідження показують, що заїкання може стати наслідком:

 1. некоректного зворотного зв’язку з боку слухового апарату;
 2. патології рухів мовних м’язів;
 3. порушення контролю ЦНС за мовною функцією.

Остеопатія дозволяє усунути перелічені механізми та відновити нормальну мову. Правильно підібрані методи лікування дозволяють досягти таких результатів:

 1. усунення підвищеної збудливості нервової системи;
 2. відновлення коректної роботи мовних м’язів;
 3. усунення нервових тіків.

Якщо розглядати проблему з точки зору остеопатії, то заїкання часто виникає на тлі порушення функцій діафрагмального нерва або діафрагми, адже вони безпосередньо беруть участь в утворенні мовлення та дихання. Причини можуть бути різними – від генетичних аномалій до хронічних стресів.

Використовуючи високу чутливість своїх рук, лікар-остеопат встановлює причину порушення мовної функції та проводить корекцію. Цього достатньо, щоб повністю позбутися заїкання.

Якщо ви помітили навіть незначне заїкання у дитини, не пускайте проблему на самотік. Рання діагностика та своєчасне лікування дозволяють швидко відновити нормальну мову, позбавивши необхідності у багатогодинних заняттях у логопедів і психологів.

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування заїкання у дітей

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом пацієнта (огляд, консультація) віком від 1 до 10 місяців 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up