Лікування затискання сідничного нерва

Icon doctor
Сідничний нерв є найбільшим у тілі людини (його товщина – приблизно, як палець). І тому при його здавлюванні хворий відчуває сильний біль.

Затискання сідничного нерва (або ішіас) може розвинутися на тлі грижі міжхребцевих дисків, протрузії, м’язових спазмів, зміщення хребців та ін.

Види та ознаки защемлення

Залежно від того, в якій ділянці локалізується біль, виділяють такі форми хвороби:

  • ішіалгія – поширюється на ногу, сідницю;
  • люмбоішіалгія – болючі відчуття відчуваються в попереку та нозі.

При затисканні сідничного нерва пацієнт відчуває сильний прострілюючий біль по ходу нерва. Іноді є й інші супутні симптоми:

  • печіння;
  • поколювання;
  • оніміння;
  • обмеження рухливості;
  • слабкість у м’язах.

Больовий синдром може ставати інтенсивнішим при рухах, зміні положення тіла, кашлі, чханні.

Ускладнення при відсутності лікування

За відсутності лікування ішіас призводить до таких наслідків:

  • обмеження рухливості тіла;
  • погіршення якості життя;
  • оніміння ноги внаслідок омертвіння нервових волокон, інвалідність.

При своєчасному зверненні до лікаря вдасться відновити нормальну активність, позбавитися болю і попередити несприятливі наслідки.

Особливості остеопатичного лікування

Завдання найбільшого нерва – забезпечити чутливість нижньої частини тіла. Він дає безліч дрібних нервових закінчень, які відповідають за живлення, чутливість та рухливість нижньої частини тіла. І тому просто прибирати біль при затисканні дуже небезпечно.

Остеопатія по принципу дії не схожа на інші методи. Безболісні, м’які прийоми дозволяють знайти причину защемлення та звільнити нерв. А біль зникає вже самостійно, як наслідок усунення причини.

Крім того, прийоми остеопатії забезпечують комплексний вплив на організм, а не просто працюють у патологічній ділянці:

  • прибирають спазми та зажими, повертають м’язам нормальний тонус;
  • відновлюють анатомічне положення хребців;
  • нормалізують трофіку та кровообіг у міжхребцевих дисках;
  • відновлюють нервові імпульси.

При остеопатичному лікуванні затискання сідничного нерва лікар опрацьовує весь хребет, м’яко відновлює міжхребцеві відстані та амортизацію дисків, що дозволяє попередити защемлення у майбутньому.

Якщо ви страждаєте від прострілюючого болю в попереку, сідниці, нозі, запишіться на прийом в Центр остеопатії Арсентьєвої В. М. Ми знайдемо причину і підберемо індивідуальні методи відновлення вашого здоров’я. Вже після першого сеансу ви відчуєте полегшення, а повний курс остеопатичного лікування дозволить вам досягти одужання та забути про ішіас.

Суть остеопатичного методу

Терапія має бути спрямована на усунення причин защемлення нерва. Консервативне лікування включає збереження спокою та прийом медикаментів – призначаються протизапальні, знеболювальні.

Крім тимчасового полегшення, ці препарати мають масу побічних дій з боку шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, нирок. До того ж вони не прибирають причину обмеження.

Альтернативним методом може стати остеопатія. Вона спрямована на усунення причини хвороби і допомагає організму самовилікуватися без застосування безлічі препаратів.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування затискання сідничного нерва у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії

    ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

    Вартість консультації від 800 грн.
    Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами
    Icon arrow up