Лікування здуття живота

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Здуття живота – це збільшення обсягу черевної порожнини через переповнення травного тракту газами. Це одна з ознак того, що порушено нормальну роботу кишківника. Здуття супроводжується гучним бурчанням у животі, періодичним відходженням газів, що завдає дискомфорту хворому та оточуючим.

Якщо ви помітили таку проблему, зверніться до остеопата. Він знайде справжню причину надмірного газоутворення та за 5-10 сеансів допоможе її усунути.

Причини здуття живота

Симптом характерний для різних хвороб:

 • гастрити;
 • коліт;
 • ентерит;
 • гепатит;
 • панкреатит;
 • холецистит;
 • хвороба Крона;
 • новоутворення ШКТ;
 • паразитарні захворювання;
 • кишкові інфекції.

Здуття живота – зовнішній вигляд

Присутній метеоризм також при деяких захворюваннях опорно-рухового апарату (остеохондроз), оскільки зміна постави впливає на положення органів грудної клітки та черевної порожнини. Саме тому важливо не просто усунути симптом, а прибрати причину його появи.

Здуття живота сигналізує про порушення рівноваги у системі тканин та органів, які утворюють людський організм. Саме системний підхід відрізняє остеопатію від традиційної медицини та дозволяє швидше досягати терапевтичних результатів.

Як остеопатія допомагає при лікуванні здуття живота

Методика вісцеральної остеопатії використовується для покращення стану внутрішніх органів, відновлення рівноваги, повернення їх на анатомічні місця.

При здутті живота вузькопрофільне лікування обмежується прийомом ліків, які не виліковують, а лише пом’якшують симптом. Остеопатія не займається лікуванням одного органу або ділянки тіла – лікар повинен вивчити весь організм пацієнта та зрозуміти, чому виникла проблема.

Завдяки високій тактильній чутливості остеопату вдається виявити не лише первинну причину захворювання, а й інші патології в організмі.

Лікування здуття живота методами остеопатії виключає жорсткі методи та прийом медикаментозних засобів. Вісцеральна терапія – це спеціальний м’який масаж тканин та органів. Лікар-остеопат пальпує кишківник та внутрішні органи через черевну стінку, визначає спазми, зажими, щільність, температуру тканин.

В результаті вдається:

 • зняти спазми та зажими;
 • поліпшити кровообіг та відтік лімфи;
 • відновити баланс у роботі ШКТ та всього організму.

Після 5-10 сеансів у остеопата, які виконуються один раз на 7-10 днів, нормалізується перистальтика кишківника, зникає здуття живота, пацієнта не мучать газові коліки. Все це відбувається завдяки самокорекції організму.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. В цей час остеопат знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар-остеопат може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування остеопату передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування здуття живота у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Консультація остеопату 60 хвилин 1700 грн
Первинний прийом остеопату 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up