Міжреберна невралгія

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Невралгією називають стан, при якому людина відчуває біль по ходу певного нерва. Отже міжреберна невралгія – це біль у місці проходження однойменного нерва.

Як розпізнати невралгію?

На міжреберну невралгію можуть вказувати такі ознаки:

 • пекучий біль, відчуття поколювання, оніміння по ходу нерва та його гілок;
 • приступоподібний або постійний біль у міжреберних проміжках зазвичай посилюється при напрузі, чханні, кашлі, глибокому вдиху;
 • болісні відчуття віддають під лопатку, в спину, іноді – в поперек.

Зверніть увагу! Болі в ділянці грудної клітки не завжди пов’язані з подразненням нерва. Також вони можуть бути спричинені гіпертонусом м’язів.

При невралгії біль гострий, нагадує уколи голкою, він посилюється при рухах хребта, грудної клітки. Також характерні довільні скорочення м’язів – посмикування, судоми. В ділянці подразненого нерва часто присутнє почервоніння шкіри, зниження чутливості.

Як остеопатія допоможе в лікуванні міжреберної невралгії

Дії остеопата спрямовані не просто на усунення болю. Його головне завдання – усунути фактор, який веде до подразнення міжреберного нерва. Це можуть бути патології ребер, м’язів, зв’язкового апарату, міжхребцевих дисків.

Остеопат підходить до організму людини як до цільної системи, в якій все взаємопов’язане. Для усунення міжреберної невралгії застосовуються мануальні техніки, масаж. Усі прийоми лікар підбирає індивідуально.

Прибрати болючість і зняти роздратування міжреберного нерва вдається завдяки:

 • повернення грудному та шийному відділу хребта правильного анатомічного положення;
 • покращення кровообігу та лімфотоку;
 • нормалізація нервових імпульсів;
 • повернення м’язів нормального тонусу.

Вже після першого сеансу ви відчуєте полегшення. А проходження курсу лікування з 8-10 процедур забезпечить тривале збереження результату.

Якщо вас турбує міжреберний біль, запишіться на прийом до остеопата. Лікар проведе ретельну діагностику та допоможе відновити ваше здоров’я.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та ступеня тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування міжреберної невралгії у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up