Оніміння кінцівок

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Оніміння кінцівок періодично з'являється в кожного. Однак у ряді випадків порушення чутливості у вигляді повзання мурашок, печіння вказує на серйозні порушення та вимагає звернення до лікаря. Такий симптом присутній при остеохондрозі, тунельному синдромі, хворобах суглобів та хребта, злоякісних новоутвореннях.

Чому не можна відкладати звернення до лікаря?

Оніміння кінцівки через перебування у неправильній позі звичайно ж не привід для занепокоєння. Однак не варто зволікати з візитом до фахівця, якщо порушення чутливості руки чи ноги:

 • супроводжується порушенням координації рухів;
 • турбує часто;
 • спостерігається 1-5 хвилин і довше;
 • додатково зникає чутливість до температур;
 • на фоні оніміння з’являється біль, порушення зору.

Такий симптом може поширюватися лише на ноги чи руки залежно від хвороби та локалізації патологічного вогнища. При його появі варто відразу відправитись на прийом до лікаря, щоб уникнути прогресування основної хвороби та уникнути ускладнень у вигляді порушення якості життя або навіть інвалідності.

Чим остеопат допоможе при лікуванні оніміння кінцівок

Порушення чутливості рук чи ніг притаманно для великої кількості хвороб. Тому з таким симптомом пацієнт може бігати кабінетами різних лікарів у пошуках причини. Доцільно при онімінні кінцівок звернутися за допомогою до остеопата, який розглядає організм як єдину систему і зможе провести комплексне лікування, спрямоване на усунення причини.

У нашій клініці остеопат спочатку проводить повне обстеження пацієнта. Додатково може знадобитися проходження діагностики – лабораторні аналізи, рентген, УЗД судин, КТ. Враховуючи дані про стан здоров’я людини, остеопат підбирає прийоми та інтенсивність впливу, щоб відновити баланс в організмі, нормалізувати всі функції та тим самим спрямувати його на самооздоровлення.

Остеопатичне лікування оніміння дозволяє:

 • відновити нормальний кровообіг;
 • покращити проведення нервових імпульсів;
 • відновити анатомічно правильне положення всіх структур;
 • прибрати спазми та зажими, повернути м’язам нормальний тонус.

Тим самим вдається позбутися оніміння кінцівок, усунувши причину цього симптому. Для досягнення вираженого результату потрібно пройти курс лікування у остеопата, який складається з 8-10 сеансів.

Якщо ви страждаєте від порушення чутливості рук або ніг, не затягуйте візит до остеопата. Запис на прийом можливий по телефону або на нашому сайті.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування оніміння кінцівок у Харкові

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1000 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 1200 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up