Устілки ФормТотікс – кому необхідні, як виготовляються та застосовуються?

использование стелек ФормТотикс на тренировках
 1. В чому особливість устілок ФормТотікс
 2. Як виготовляються устілки
 3. Практичне застосування устілок
 4. Чим корисні устілки ФормТотікс для спортсменів?

В чому особливість устілок ФормТотікс

Найчастіше люди при покупці взуття звертають увагу більше на його зовнішній вигляд, при цьому не замислюючись про те, наскільки комфортно ногам у них протягом всього часу носіння. І будь-які порушення склепіння стопи викликають різні хвороби хребта. Щоб позбавитися проблем, необхідно купити якісні ортопедичні устілки. Ідеальний варіант – індивідуальні устілки ФормТотікс, які формуються індивідуально для кожної стопи.

Працювати з пацієнтом та моделювати устілки перед використанням, а також у процесі експлуатації повинен дипломований лікар. Для початку необхідно звернутися за консультацією до фахівця. Консультація включає не тільки спілкування з пацієнтом, а й подальший огляд та обстеження. консультація у спеціаліста з устілок ФормТотікс

Як виготовляються устілки

Фахівець проводить діагностику опорно-рухової системи, положення стоп в активному та статичному положенні. Для цього використовується спеціальне обладнання: пацієнт встає на спеціальну скляну платформу та рухається по ній, а лікар у цей час визначає ступінь плоскостопості та підбирає для пацієнта саме його устілки для його стопи. Після цього відбувається коригування склепіння стопи масажними маніпуляціями і лише наприкінці процедури знову ставить стопи на скляну платформу і формує устілку при пацієнті.

Важливим етапом є також збір анамнезу, який дозволяє дізнатися про супутні патології, що потрібно вирішити до підбору устілок, а саме:

 • корекція зору – через поганий зір людина може не розрізняти відстані, що й призводить до неправильної ходьби;
 • коригування прикусу – через перенапруження м’язів шиї неправильний нервово-м’язовий імпульс впливає на ходьбу;
 • усунення больового синдрому – якщо були розірвані зв’язки або меніск, ставши на устілки, можна ще більше погіршити ситуацію, тому потрібно попередньо проконсультуватися з нашими фахівцями.

Устілки-ФормТотікс виготовлені на замовлення

Приклад устілок ФормТотікс, виготовлених на замовлення

При відсутності протипоказань фахівець приступає до підбору індивідуальних устілок ФормТотікс за типом взуття та визначає оптимальну жорсткість. Вибір здійснюється з урахуванням таких показників:

 • кут нахилу тазу;
 • ості клубових кісток;
 • обсяг легень;
 • асиметрія плечей;
 • біомеханіка кроку.

Щоб отримати консультацію фахівця та купити індивідуальні устілки ФормТотікс, ви можете звернутися до нас – в Центр остеопатії Арсентьєвої В. М. за посиланням для дітей або для дорослих.

Огляд у кабінеті лікаря є обов’язковим у цій ситуації, але попередню консультацію можна отримати за телефоном +38(098) 246-9747 або через Skype, записавшись на нашому сайті.

Практичне застосування устілок

Індивідуальні устілки ФормТотікс, ідеально повторюючи природний вигин стопи, приводять її у правильне положення та коригують рух. Максимального ефекту від лікування можна досягти завдяки комплексному підходу, який передбачає додаткове виконання фізичних вправ для стопи. використання устілок ФормТотікс на тренуваннях

Лікувальна фізкультура при захворюваннях стопи, у тому числі плоскостопості, має такі цілі:

 • повна корекція деформації стопи (результат можливий лише на початковому етапі);
 • попередження прогресування патології;
 • зміцнення м’язів ноги, які підтримують склепіння стопи;
 • зміцнення м’язового каркасу тулуба, досягнення правильної постави.

Комплексне тренування включає розминку, вправи, які виконуються в положенні сидячи на підлозі, на стільці, лежачи на спині і стоячи. Для додаткового ефекту часто застосовуються різні пристрої, наприклад, ребристі дошки, гумові м’ячики, гімнастичні палиці і т. д. Заняття необхідно проводити регулярно, хоча б 1 раз на день по 15-20 хвилин, поступово збільшуючи навантаження. Також корисно поєднувати гімнастику з масажем стоп.

Вправи найкраще виконувати у взутті з устілками ФормТотікс, оскільки вони:

 • максимально розподіляють навантаження на всю стопу;
 • пом’якшують ударні навантаження;
 • знижують навантаження в стопах, ногах, попереку, спині;
 • зводять до мінімуму ризик виникнення пошкоджень та травм;
 • допомагають повністю контролювати рух;
 • покращують кровообіг.

Таким чином, ортопедичні устілки ФормТотікс забезпечують комфорт при будь-якій фізичній активності, а також покращують загальне самопочуття. устілки ФормТотікс виготовлені центром Арсентьєвої на замовлення

Устілки ФормТотікс, виготовлені нашим центром

Центр остеопатії Арсентьєвої В. М. допоможе вам у вирішенні проблем з неправильним положенням стоп та ніг. Наші фахівці нададуть детальну консультацію, проведуть ретельний огляд та підберуть індивідуальні устілки ФормТотікс для дітей або для дорослих відповідно до характеристик стоп.

Також лікарі проконсультують щодо вправ, які потрібно виконувати, схему буде підібрано індивідуально для кожного пацієнта з урахуванням його особливостей. У нас ви зможете отримати ефективне лікування за доступною ціною.

Чим корисні устілки ФормТотікс для спортсменів?

Активні заняття спортом пов’язані з великими навантаженнями на ноги, зокрема стопу. Завдяки особливостям матеріалу Formax, з якого виконані індивідуальні устілки ФормТотікс, зникає біль та дискомфорт, вони запобігають розтягуванню м’язів та суглобів. заняття спортом у устілках ФормТотікс

Устілки потрібні не лише професійним спортсменам. Вироби стануть у пригоді також і тим, хто:

 • зазнає неприємних відчуттів у ногах і в спині під час занять спортом;
 • не бажає зменшувати навантаження, і при цьому не хочу пошкодити суглоби та хребет;
 • страждає плоскостопістю та іншими проблемами, пов’язаними з деформацією стопи;
 • живе з варикозним розширенням вен нижніх кінцівок;
 • відчуває напругу в литкових м’язах під час пробіжки або ходьби;
 • вагітним жінкам, які бажають зберегти активний спосіб життя в цей період.

Інтенсивні навантаження, пов’язані зі стрибками, підняттям важких речей, бігом, призводять до того, що склепіння стопи поступово сплощується, а це поступово перетікає в плоскостопість. Також під навантаженням знаходяться суглоби та кістки.

Індивідуальні устілки ФормТотікс відрізняються високою якістю, про це свідчать завдання, з якими вони справляються:

 • зменшують кількість мозолів та натоптишів;
 • навантаження розподіляється рівномірно на всю стопу, що знижує ризик появи плоскостопості;
 • нога утримується в анатомічно правильному положенні;
 • стопа менше пітніє під час тренувань.

Таким чином ортопедичні вироби стануть корисними для спортсменів навіть у разі відсутності проблем зі стопами, для профілактики та забезпечення комфорту під час фізичної активності. набір устілок формтотикс на замовлення

Якщо бажаєте купити індивідуальні устілки ФормТотікс для дітей або для дорослих – зверніться до нашого центру остеопатії Арсентьєвої В. М., фахівці допоможуть з підбором підходящого виробу та з їх виготовленням.

Наші лікарі проведуть дослідження вашого опорно-рухового апарату та винесуть висновок про його стан. Устілки ФормТотікс будуть сформовані швидко та недорого, при цьому з урахуванням індивідуальних потреб вашої стопи, найдрібніших її особливостей. Для отримання консультації зв’яжіться з нами зручним способом за вказаними контактами на сайті.

Автор статті:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії

СХОЖІ СТАТТІ

Відмінності протрузії та грижі міжхребцевого диска Ефективне лікування гриж та протрузій міжхребцевих дисків Протрузія та грижа міжхребцевого диска найчастіше є …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
135

Новий спосіб остеопатичної косметології «КосмОдар» Особливості остеопатичного омолодження Скільки процедур необхідно для досягнення результату? Ефективність «КосмОдАр» «КосмОдАр» – унікальна остеопатична …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
74

Що таке остеопатія Як працює остеопатія Мета остеопатії Доброго дня, шановні друзі! Хочу Вам розповісти, що таке остеопатія і чому …

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
Автор: Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
217

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up