
Коли болять суглоби, мова може йти про дегенеративно-запальні процеси або аутоімунні ураження. Цей симптом вказує на розвиток серйозних захворювань, які загрожують інвалідністю та потребують грамотного своєчасного лікування.
Чому болять суглоби?
Часті причини болю в суглобах: небажані вікові зміни, перенапруги, травматичні ушкодження. Також болем супроводжуються:
- артрити;
- артрози;
- подагра;
- остеохондроз;
- ревматизм;
- бурсит;
- остеоартроз.
Лікування суглобів
Як лікувати суглоби залежить від конкретного діагнозу та провокуючих факторів. Фахівці вважають, що у 80% випадків суглобові болі обумовлені дисфункціями тазу або проблемами з шийним та грудним хребетним відділом. Тому при болях у суглобах лікування за допомогою остеопатії дозволяє усунути основні провокуючі фактори, нормалізувати біомеханічні процеси і стабілізувати загальний баланс організму.
Після цього фахівець починає працювати безпосередньо з ураженим суглобом, використовуючи для цього м’які та безболісні мануальні техніки. Остеопатія дозволяє усунути набряки та больовий синдром, запальні процеси, активізувати регенерацію, зняти напругу, відновити оптимальну рухову активність суглобового зчленування .
Мануальна терапія стимулює кровообіг і мікроциркуляцію, забезпечуючи оптимальне живлення хрящових тканин, що дає можливість не лише усунути больовий синдром, але й подолати захворювання, яке супроводжується ураженням суглобів.
Біль у м’язах
Якщо болять м’язи, цей симптом може вказувати на перенапругу, спазми, невралгію та інші захворювання, що вимагають допомоги фахівця. Міалгія відрізняється широким поширенням та значною мірою знижує якість життя пацієнта. Неприємні відчуття можуть мати різну локалізацію, носити постійний характер або проявлятися при дотиках, під час руху.
Чому болять м’язи?
Основні причини болю в м’язах:
- надмірні фізичні навантаження;
- м’язові спазми;
- судомний синдром;
- розтяжки;
- переохолодження;
- вірусні хвороби;
- ревматоїдні захворювання;
- запальні процеси;
- неврози;
- недостатня рухова активність;
- травматичні пошкодження;
- інфекції;
- алергічні реакції;
- аутоімунне захворювання;
- неврологічні патології;
- генетична схильність.
Болісні відчуття у м’язах можуть виникати після спортивних тренувань, при зміні погоди, внаслідок стресів та психоемоційних потрясінь. Часто до больового синдрому приєднується м’язова слабкість, набряки, гіперемія шкірних покривів, утруднення рухової функції.
Лікування м’язів
Лікар-остеопат докладно розповість пацієнтові, як лікувати м’язи без використання медикаментів. Після попередньої діагностики, яка дозволяє встановити причини даного клінічного симптому, фахівець підбирає оптимальні, ефективні та безпечні методи їх усунення.
При болях у м’язах лікування за допомогою остеопатії гарантує досягнення наступних терапевтичних результатів:
- зняття напруги;
- відновлення процесів кровообігу та мікроциркуляції;
- усунення спазматичного та судомного синдрому;
- стимуляція регенерації.
Крім того, мануальна техніка дозволяє стабілізувати роботу всього організму, покращити стан опорно-рухової та центральної нервової систем, досягнувши повного усунення міалгії. Лікування суглобового та м’язового болю остеопатичними методами проходить абсолютно безболісно, не має протипоказань і дає стабільний, позитивний ефект вже з перших сеансів.
Автор статті:
Арсентьєва Вікторія МиколаївнаСХОЖІ СТАТТІ
Відмінності протрузії та грижі міжхребцевого диска Ефективне лікування гриж та протрузій міжхребцевих дисків Протрузія та грижа міжхребцевого диска найчастіше є …

Новий спосіб остеопатичної косметології «КосмОдар» Особливості остеопатичного омолодження Скільки процедур необхідно для досягнення результату? Ефективність «КосмОдАр» «КосмОдАр» – унікальна остеопатична …

Що таке остеопатія Як працює остеопатія Мета остеопатії Доброго дня, шановні друзі! Хочу Вам розповісти, що таке остеопатія і чому …
