Лікування протрузії хребта

Прийом проводить:

Арсентьєва Вікторія Миколаївна
магістр остеопатії
Спеціалізація:
немовлята
діти
вагітні
спортсмени
дорослі
люди старшого віку
Освіта:
реабілітолог
Наукова ступінь:
магістр у галузі остеопатії
Icon doctor
Протрузія - патологія, при якій відбувається зміщення міжхребцевого диска та його затискання між хребцями. При цьому відчувається виражений біль у спині, який віддає в руку або ногу в залежності від локалізації ушкодження.

Протрузії хребта - фото
Якщо ви відчуваєте періодичний біль у спині, обов’язково зверніться до лікаря.

Своєчасне виявлення протрузії дозволяє швидко позбутися патології та попередити ускладнення, зокрема розвитку грижі хребта.

Патологія може розвинутися, якщо у будь-якому віковому періоді було падіння на куприк, травма голови, суглоба. В результаті зміщується вісь, а разом з нею – всі органи та судини, що веде до зменшення відтоку рідини, уповільнення кровообігу. Як наслідок, відбувається накопичення токсинів, з’являється біль. Остеопат може скоригувати проблему, щоб організм відновився самостійно.

Як остеопатія лікує протрузію хребта

Остеопатія передбачає лікування патологій хребта руками. Руки лікаря мають високу чутливість, тому йому вдається виявити, як рухається орган у площині, його форму, розмір. Використовуючи спеціальні техніки, за 5-10 сеансів вдається відновити рух органу, нормалізувавши кровообіг, нервову провідність. Таким чином запускається самостійна корекція організму та його одужання.

При протрузії фахівцю вдається досягти таких результатів:

 • усунути біль та спазм у м’язах;
 • відновити рухливість хребців;
 • прибрати затискання нервових волокон і відновити іннервацію;
 • позбутися застійних явищ в органах та системах;
 • досягти правильного розподілу навантаження на хребет;
 • нормалізувати кровообіг, струм лімфи;
 • скоригувати наслідки травм, тривалих навантажень на хребетний стовп;
 • відновити фізіологічне положення хребців, міжхребцевих дисків.

Лікування протрузії у остеопата дає можливість позбутися захворювання без фармакологічних препаратів та хірургічних втручань. Для відновлення потрібно 5-10 сеансів з інтервалом у 7-10 днів, щоб дати організму можливість скоригувати свою роботу, включити в рух нерви, м’язи, фасції, досягти одужання.

Відновлення здоров’я відбувається природним шляхом через усунення механізму, який викликає зміщення міжхребцевого диска. А отже вдається не лише усунути симптоми, а й відновити фізіологічне положення анатомічних структур, а також попередити рецидив хвороби надалі.

Остеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопатаОстеопатия в Харькове: Как и Зачем проходить прием у остеопата

ЯК ПРОХОДИТЬ
Лікування

Consultation and treatment
Initial consultation
Первинна консультація
Первинна консультація та діагностика багато важать для лікування. У цей час лікар знайомиться з пацієнтом, з'ясовує головні проблеми та ретельно вивчає організм хворого.
Preparation
Підготовка
На сеанс потрібно взяти всі лікарські висновки, аналізи, рентген. Вивчивши цей матеріал і провівши огляд пацієнта, лікар може розпочинати вирішення проблем.
Therapy
Проведення лікування
Лікування передбачає м'який вплив на тіло пацієнта. Воно спрямоване на активізацію захисних сил організму. Зазвичай такий сеанс відбувається безболісно.
Recovery and convalescence
Відновлення та одужання
На відновлення буде потрібно від 3 до 10 днів. Може спостерігатись біль у всьому тілі. Коли реабілітація закінчиться та фізіологічні функції відновляться, біль зникне.

ЧАСТІ ПИТАННЯ
Наших пацієнтів

Скільки сеансів пройде до повного відновлення?
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально. Кількість сеансів при цьому залежить від стану пацієнта та тяжкості хвороби.
Яка різниця між остеопатом та мануальним терапевтом?
Як і мануальний терапевт, лікар-остеопат працює з тілом пацієнта власними руками. Але остеопатія забезпечує більш глобальний та комплексний підхід до проблеми. Фахівець опитує пацієнта та вивчає організм, щоб визначити та усунути причину болю.
Чи може остеопатія нашкодити?
Завдяки грамотній діагностиці та комплексному підходу до лікування лікар-остеопат не може нашкодити пацієнту. Однак остеопатія протипоказана людям із такими серйозними хворобами як СНІД, туберкульоз, гострий інсульт, інфаркт. Не рекомендується відвідувати сеанси при загостренні психічних розладів, інфекційних хворобах, тромбозі кінцівок, свіжих переломах.
Коли з'явилась остеопатія? На чому вона ґрунтується?
Історія остеопатії налічує понад 100 років. Ця галузь медицини зародилася у Сполучених Штатах завдяки старанням Ендрю Тейлора Стілла. Ґрунтуючись на досягненнях єгипетських та грецьких лікарів, він розробив власну концепцію боротьби з різними хворобами.
Чи можна лікуватись у остеопату при онкології?
Багато хто стверджує, що при ракових пухлинах остеопатія протипоказана. Однак відвідування сеансів дозволяє помітно полегшити стан хворого. Судячи з результатів досліджень, сеанси допомагають полегшити біль, зменшити нудоту та інші побічні ефекти під час хіміотерапії.
Чи визнана остеопатія офіційною медициною?
Як окрема галузь медицини остеопатія офіційно визнана у США, Канаді, Росії та інших країнах. Вона внесена до переліку медспеціальностей, і підготовка лікарів-остеопатів проводиться у багатьох профільних вузах. В Україні ця дисципліна до ряду офіційних поки що не належить, але її визнання – лише питання часу.
Чому бувають болючі відчуття після прийому?
Після остеопатичних впливів організм пацієнта перебудовується та адаптується до нового стану. Іноді цей процес може супроводжуватися ознобом, легким головним болем або больовими відчуттями у всьому тілі. Такі реакції – позитивна ознака. Вони свідчать про ефективність процедури та поступове оздоровлення організму.

Ціни на лікування протрузії хребта

Назва послуги Тривалість Вартість
Первинний прийом лікаря (огляд, консультація) 60 хвилин 1700 грн
Перший сеанс лікування 60 хвилин 2000 грн

Фото НАШОГО ЦЕНТРУ

  ЗАПИС НА ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ

  Залишіть контакти і наш спеціаліст зв'яжеться з вами

  КОНТАКТИ НАШОГО
  Центру

  Режим роботи: Пн-Сб з 9:00 до 20:00
  Ми знаходимося:
  м. Харків, вул. Бакуліна 33
  Ресепшен
  Icon arrow up